Спецможливості
Новини

Збиральну кампанію в Одеській області потрібно провести у максимально стислі терміни

29.06.2021
878
Збиральну кампанію в Одеській області потрібно провести у максимально стислі терміни фото, ілюстрація

За оцінками експертів, збиральну кампанію ранніх зернових культур в Одеській області необхідно провести в максимально стислі терміни — протягом 12-14 календарних днів, заявила директор департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОДА Алла Стоянова.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на apk-inform.

«Нинішня збиральна в регіоні має свої особливості та специфіку, які необхідно враховувати при їхньому проведенні. Насамперед, 465 тис. га з 1 млн, або майже 45% посівів займають озимий та ярий ячмінь, горох і ріпак. Це — культури, які після дозрівання необхідно збирати швидко, буквально за 2-3 дні, інакше втрати врожаю зростають катастрофічно. Такою є особливість цих культур, і це треба враховувати в роботі», — зазначила А. Стоянова.

Також, додала вона, в 2021 р. збиральна кампанія в Одеській області розпочнеться практично одночасно з іншими регіонами України, тобто на 3 тижні пізніше за традиційні терміни.

«В цілому збиральна площа ранніх зернових і зернобобових культур та ріпаку в регіоні в 2021 р. становить 1,041 млн га, в т.ч.: озимої пшениці та тритикале — 570,2 тис. га, озимого ячменю — 265,1 тис. га, жита — 0,9 тис. га, ярого ячменю — 46,5 тис. га, гороху — 21 тис. га, вівса — 1,8 тис. га, ярої пшениці — 4 тис. га. Крім того, на 131,9 тис. га належить зібрати озимий і ярий ріпак», — повідомила директор департаменту.

Інтерв'ю
Фінансування по-новому. Як міжнародний бізнес допомагає малим та середнім агрогосподарствам України втриматися на ногах у надскладних умовах. Будьмо відвертими: українських фермерів ніхто особливо не «балував» пільговими умовами співпраці... Подробнее
Цьогорічний вересень подарував тваринникам усього світу можливість відвідати одну з виняткових подій — виставку SPACE — яка вже 38-й рік поспіль є ідеальним місцем для зустрічей міжнародної аграрної спільноти, вдало поєднуючи високий... Подробнее

1
0