Спецвозможности
Новости

У 2023 світу загрожує глобальна катастрофа, — ООН

10.06.2022
323
У 2023 світу загрожує глобальна катастрофа, — ООН фото, иллюстрация

Без сільгосппродукції та добрив з України та росії світ очікує катастрофа глобального масштабу у 2023 році, заявила голова Конференції ООН з торгівлі та розвитку експорту Ребека Грінспен.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на РБК-Україна.

«Поточна продовольча криза може швидко обернутися продовольчою катастрофою глобального масштабу в 2023 році. Ціни на енергоносії, що виросли, і обмеження на експорт добрив з чорноморського регіону призвели до того, що ціни на добрива зростають швидше за ціни на їжу», — сказала вона.

Грінспен зазначила, що якщо конфлікт продовжиться і високі ціни на зерно та добрива збережуться до наступної посівної, то нинішня криза може поширитися на інші основні сільськогосподарські культури, зокрема рис, що позначиться на мільярдах людей.

Представниця ООН наголосила, що для запобігання такому розвитку подій необхідно повернути на світові ринки продовольство з України, а також продовольство та добрива з росії.

«Відновлення постачання добрив, забезпечення доступу до них малих фермерських господарств, підтримка повсюдної пропозиції будуть критично важливими протягом наступних 18 місяців», — додала вона.

Нагадуємо, що ООН не розголошує деталі угоди щодо розблокування експорту зерна з України.

Ключевые слова: глобальна катастрофа, ООН

Интервью
Недавно в Украине появилась еще одна общественная организация, которая декларирует защиту интересов аграриев - Всеукраинское объединение собственников земли. Эта общественная организация выделяется на фоне целого ряда подобных тем, что... Подробнее
Сейчас многие производители СЗР, семян и техники прибегают к транспортно-складскому аутсорсингу. Ведь это дает возможность с минимальными затратами (не секрет, что в крупных компаниях затраты на логистику сегодня часто превышают другие... Подробнее

1
0