Спецвозможности
Новости

Турецька делегація вирушить до росії обговорювати український експорт

23.06.2022
259
Турецька делегація вирушить до росії обговорювати український експорт фото, иллюстрация

Військова делегація Анкари поїде до росії, щоб обговорити деталі можливого безпечного морського коридору в Чорному морі для експорту українського зерна.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Reuters.

Російське агентство ТАСС підтвердило плани переговорів з посиланням на прес-секретаря кремля дмитра пєскова.

Наразі Анкара вела переговори з москвою та Організацією Об’єднаних Націй щодо запланованого коридору, але заявила, що будь-яка остаточна угода вимагатиме зустрічі всіх сторін у Стамбулі, де, за словами Туреччини, буде здійснюватися моніторинг виконання плану.

Найближчими тижнями в Стамбулі відбудеться чотиристороння зустріч між Туреччиною, Україною, Росією та ООН, можливо, за участю президента Туреччини Тайіпа Ердогана та генерального секретаря ООН Антоніу Гутерріша.
План передбачає створення трьох коридорів від чорноморського портового міста Одеси під наглядом Києва, і звідти будуть поставлятися як українські, так і російські продукти харчування.

Протягом наступних шести-восьми місяців звідти можна буде відвантажити 30-35 мільйонів тонн зерна.

І Україна, і росія висунули низку умов для узгодження плану. Москва хоче зняття деяких західних санкцій, щоб полегшити експорт зерна та добрив, а Київ прагне гарантувати безпеку своїх портів.

Интервью
Компании «Унифер» — 20 лет! Событие действительно знаменательное, потому что «Унифер» - это незаурядное явление на украинском агрорынке. С активной деятельностью компании связаны появление и внедрение в Украине новейших технологий: первые... Подробнее
Марія Махновець (ліворуч), експерт з органічного трейдингу, на виставці BIOFACH, Нюрнберг, Німеччина, разом з експертами аграрного ринку - André Pilling та Марією Дідух (проект "Agritrade Ukraine")
Украина занимает 10-е место в мире по производству органических зернобобовых культур, по масличным и зерновым находится на 6-й позиции. Основные направления экспорта - Нидерланды, Германия,

1
0