Спецможливості
Новини

Трофімцева попередила про можливі наслідки концентрації на ринки ЄС

02.12.2016
1193
Трофімцева попередила про можливі наслідки концентрації на ринки ЄС фото, ілюстрація
За її словами, багато хто з виробників після втрати ринку в Росії відчув, що означає сконцентруватися на одному ринку. Тому - треба не допустити таких помилок

Українські виробники не мають занадто концентруватись на ринках Європейського Союзу. Про це заявила заступник міністра агрополітики з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева в рамках конгресу експортерів продовольства "Ukrainian Food 2016, повідомляє propozitsiya.com.

За її словами, багато хто з виробників після втрати ринку в Росії відчув, що означає сконцентруватися на одному ринку. Тому - треба не допустити таких помилок, а торгувати з якомога більшою кількістю партнерів.

На сьогоднішній день ми експортуємо свою продукцію в 180 країн світу. Напрямки, де міністерство агрополітики дійсно бачить реальні перспективи для серйозного зростання, це тi регiони, на якi ранiше не звертали достатньої уваги. Перш за все, азійські ринки, зазначає замміністра - Китай, Індія, Японія, Південна Корея. "Це складні ринки, але там є дуже цікаві ніші. І ціни на цих ринках на відповідні продукти дозволяють нам говорити про те, що ми можемо там бути конкурентоспроможні, незважаючи на відстань і логістику", - зазначила О.Трофімцева.

Вона нагадала, що не варто забувати й про Африку та Єгипет, який виступає "воротами" для багатьох українських продуктів до інших країн континенту, де є такі країни, як Габон чи Алжир.

Позитивний розвиток очікується з Північною Америкою завдяки угоді про вільну торгівлю з Канадою.

Інтерв'ю
Традиційним джерелом байпасного крохмалю в раціонах корів є зерно кукурудзи. Його особливістю є те, що він не ферментується у рубці і стає доступним вже у тонкому відділі кишечника. Це допомагає збільшити надходження глюкози у кров’яне... Подробнее
клубника
Ринок ІТ-рішень для сільського господарства у світі сягає $400 млрд. Застосування ІТ-технологій значно збільшує продуктивність аграрного виробництва.  

1
0