Спецможливості
Новини

Точне землеробство стане головним трендом 2017-го

14.02.2017
3147
Точне землеробство стане головним трендом 2017-го фото, ілюстрація
Галузь АПК, в якій все вказує на про потенційний бум, — точне землеробство

Точне землеробство стане трендом 2017 року. Такий прогноз зробив редактор американських журналів CropLife і CropLife IRON Ерік Сфілігодж, повідомляє propozitsiya.com з посиланням на precisionag.com.

Ерік Сфілігодж розповів, що спілкування з продавцями сільгоспмашинам на виставках, що відбулися у США восени 2016 року, показало, що прогнози експертів щодо перспектив сезону-2017 дещо різняться: одні впевнені, що рік буде трохи кращим за попередній, другі — що трохи гіршим, треті — що таким самим.

Однак є галузь АПК, в якій все вказує на про потенційний бум, — точне землеробство. Саме в цій галузі було представлено чи не найбільше новинок на осінніх сільгоспвиставках у США, хоча багато з них не були повномасштабними торговими шоу з великою кількістю інноваційних машин на стендах.

На них виробники програмного забезпечення пропонували численні додатки для сільського господарства. Ще один різновид точного землеробства – безпілотники, асортимент яких вражав уяву.

Згідно з дослідженням журналу CropLife, який щороку визначає 100 найбільших продавців сільгосптехніки у США, трохи більше половини з них задіюють безпілотники у системах точного землеробства. 60% учасників дослідження відзначили, що доходи від продажу систем точного землеробства в 2016 року зросли на 1–5%.

«Високі аграрні технології продовжують свій розвиток по експоненті — від дронів і роботів до сенсорів і Big Data», — констатує журнал CropLife.

 

Богдан Малиновськийb.malinovskiy@univest-media.com

Інтерв'ю
Кліматичні зміни та несприятливі для ринку умови, спричинені COVID-19, не дали змоги українським агровиробникам цього року вкотре продемонструвати світу рекордні врожаї, особливо таких пізніх культур, як кукурудза та соняшник. Втім, і той... Подробнее
Загальновизнані стандарти безпеки якості харчових продуктів - це мова, якою розмовляють імпортери, міжнародні торговельні мережі і закупівельники. Україна поки що тільки на шляху формування культури

1
0