Спецможливості
Новини

Тижневий тренд ни ринку зернових та олійних культур за 19-27 серпня

29.08.2024
335
Тижневий тренд ни ринку зернових та олійних культур за 19-27 серпня фото, ілюстрація
В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено підсумки за період  19 – 27 серпня.
 
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.
 

Внутрішній ринок

Протягом минулого тижня вартість кукурудзи демонструвала неоднозначну динаміку і формувалася під впливом протилежних факторів. Ринок продовольчої пшениці перебував у стані відносної стабільності, а зниження цін на експортному ринку в основному вплинуло на фуражну пшеницю.
 
«Хоча загалом ціни на кукурудзу залишалися в межах встановленого діапазону, спостерігалися тенденції як до зростання, так і до зниження. З одного боку, дефіцит пропозиції сприяв зростанню цін, а з іншого – зниження світових котирувань та очікування нового врожаю стримували їхнє підвищення. За тижневим прогнозом індикативи на ринку зернових знаходитимуться на сформованому рівні з можливим відновленням на експортному напрямку на тлі світових тенденцій», – зазначають аналітики УУБ.
 
Українська універсальна біржа продовжує активно працювати на аграрному ринку та пропонує новий рівень сервісу: організований ринок зернових та олійних – БІРЖОВІ ТОРГИ АГРОПРОДУКЦІЄЮ ВІД УУБ. З детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням.
 

Зовнішній ринок

У вівторок, 27 серпня, ф'ючерси на кукурудзу та сою зросли на тлі погіршення оцінок стану врожаю в США.
«Слабший долар США також додав підтримку пшениці. Тим часом стан врожаю ярої пшениці в США знизився на 4 пункти до 69% від хорошого до відмінного, що нижче середнього торговельного прогнозу в 72%. З іншого боку, урожай ярої пшениці підскочив на 20 пунктів до 51%», – додають аналітики УУБ.
Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».

Інтерв'ю
Максим Тарапата
Україна є лідером з експорту олії в світі. Один з перспективних ринків для української олії - КНР, на якому інтерес до соняшниковій олії постійно зростає. Які складнощі очікують українських імпортерів, розповів Максим Тарапата, генеральний... Подробнее
 Стручков
В Україні практично відсутнє власне виробництво ЗЗР. Попит на цю продукцію задовольняється завдяки імпорту. Економічна криза спричинила збільшення фальсифікату засобів захисту рослин. 

1
0