Спецвозможности
Новости

Суд передав в АРМА частку агрокомпанії на 5,4 млрд грн, що належала громадянину росії

21.03.2023
302
Суд передав в АРМА частку агрокомпанії на 5,4 млрд грн, що належала громадянину росії фото, иллюстрация

Кіровоградська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом (ч. 2 ст. 209 КК України).

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресслужбу Кіровоградської обласної прокуратури.

У рамках слідства встановлено, що кінцевим бенефіціарним власником та вигодонабувачем від фінансово-господарської діяльності ТОВ  «Спільне українсько-російське підприємство Алтай» є громадянин російської федерації.

За клопотанням прокурора, суд передав корпоративні права агропідприємства у розмірі 5,4 млрд грн, а саме частину статутного капіталу, що належить громадянину рф, в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Интервью
Лановенко1
Садоводство относится к перспективным отраслям аграрного сектора. Интенсивные сады в сочетании с органическим садоводством увеличивают возможности экспорта продукции.  
Обычно аграрные издания пишут о достижениях агрохолдингов, известных в областях, популярных аграриях, заседающих по облсоветах. Мы решили пойти другим путем и хотим познакомить Вас с простым фермером

1
0