Спецможливості
Новини

Стали відомі умови ЗВТ між Україною та Ізраїлем

29.03.2018
938
Стали відомі умови ЗВТ між Україною та Ізраїлем фото, ілюстрація
Стали відомі умови ЗВТ між Україною та Ізраїлем

Угода про ЗВТ між Україною та Ізраїлем передбачає скасування в’їзних мит для українських промислових та сільськогосподарських продуктів. Про це під час брифінгу заявила заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Наталія Микольська, передає propozitsiya.com з посиланням на УНН.

“Український бізнес та виробники зможуть безмитно експортувати на ринок Ізраїлю. Ринок Ізраїлю є досить закритий з високими ставками в’їзного мита, зв’язані в рамках СОТ, зокрема це стосується сільськогосподарської продукції”, - розповіла Н.Микольська.

За її словами, ЗВТ передбачає різні рівні скасування в’їзних мит як для сільськогосподарських так і для промислових товарів. Так, на окремі види молочної продукції, олію, пшеницю будуть встановлені безмитні квоти.

“Передбачається, що негайно, після вступу в силу угоди, будуть скасовані в’їзні мита для ряду продукції, для ряду продукції ці мита будуть скасовані в рамках безмитних квот», - пояснила вона.

«Десь по 60% товарних груп обнуління мит відбувається з початку дії ЗВТ, по решті – існують перехідні періоди на рівні 3, 5 та 7 років від старту угоди. Також є ряд продукції по якій є часткова лібералізація — зараз мито є 15%, то потому як угода вступить в силу, мито буде знижене», - додала вона.

Варто нагадати, що у 2017 році українські підприємства експортували до Ізраїлю товарів і послуг на $781,2 млн, що на 19,1% більше за 2016 рік.

Інтерв'ю
Висока культура землеробства потребує організованості та злагодженості у виконанні кожного технологічного процесу. А в умовах інтенсивного землеробства всі технологічні операції слід довести до ідеалу, оскільки їхнє виконання є найбільш... Подробнее
Богдан Духницький, канд. ек. наук ННЦ «Інститут аграрної економіки», аналітик компанії «Бізнесгрупінвест», що тісно співпрацює з Асоціацією «УКРСАДПРОМ»
Європейський ринок потребує фруктів і ягід і скупує  їх з усього світу. При цьому попитом користується не  лише сировина, а й перероблена продукція. За результатами 2016 року, 70% доходів зі

1
0