Спецможливості
Новини

Сильна комбінація у стартовій позиції

08.12.2021
791
 Сильна комбінація у стартовій позиції фото, ілюстрація

З березня 2022 року коротка дискова борона LEMKEN Heliodor поставлятиметься з підготовчим комплектом для встановлення точкового розподільника DosiMat DMX від компанії Vogelsang.

Про це пише propozitsiya.com із посиланням на прес-реліз LEMKEN.

В результаті вийде продуктивна комбінація з двох агрегатів, що зарекомендували себе, ідеально підходять для точного і економічного внесення й заробки рідких органічних добрив, таких як гноївка.

Компактність та легкий хід борони Heliodor мають хороші передумови для такої експлуатації, оскільки завдяки ним від тягача знадобиться незначне додаткове підйомне та тягове зусилля. Розподільник DosiMat DMX відрізняється стабільною рівномірністю розподілу в поперечному та поздовжньому напрямках, причому як за дуже малих, так і за дуже великих норм внесення.

Принцип роботи комбінації з двох знарядь гранично простий: гноївка, що подається в DosiMat зверху, гомогенізується там оснащеним ножами ротором з відмінними гідродинамічними характеристиками і під тиском надходить в окремі випускні вузли. Волокнисті та інші сторонні речовини при цьому надійно подрібнюються, що забезпечує заявлену точність розподілу та дозволяє уникнути набридливих заторів. Потім шланги подають гноївку на перший ряд дисків Heliodor, де вона впорскується в ґрунт і відразу запахується другим рядом дисків і котком, що прикочує.

В економічному плані комбінація Heliodor і DosiMat абсолютно відповідає сучасним тенденціям, оскільки зростаючі ціни на мінеральні добрива спонукають фермерів краще використовувати поживні речовини гноївки з власних господарств. А це можливо завдяки точному внесенню та швидкому заорюванню: тим самим зводяться до мінімуму втрати азоту, і технологія виходить неймовірно економічною.

Інтерв'ю
Роман Шнуровський разом із батьком та братами розвиває АПП «Золота Нива» в Зборівській громаді Тернопільської області та веде на YouTube відеоблог про агрономічні експерименти, які вони закладають на своїх полях. Про те, навіщо невеликому... Подробнее
З кожним роком український агробізнес стає більш інноваційним, високотехнологічним та складним. Такі глобальні зміни у колись звичному й традиційному для України секторі вимагають від управлінця нових підходів до ведення бізнесу й... Подробнее

1
0