Спецможливості
Новини

Садівники Криму підраховують збитки від граду, що обрушився на півострів на початку липня

19.07.2019
764
Садівники Криму підраховують збитки від граду, що обрушився на півострів на початку липня фото, ілюстрація

Від граду, що пройшов у Криму на початку липня, аграрії втратили 1,1 тис. га посівних площ на суму 500 млн. рублів (близько $8 млн.). Про це пише propozitsiya.com з посилання на агентство EastFruit.

Як повідомляє ТАСС, збиток, нанесений сільгосппідприємствам градом, склав 500 млн рублів. Постраждала 1 тис. га посівних площ, зайнятих зерновими культурами, до 100 га садів та виноградників і близько 12 га тепличних комплексів. Серед великих садівничих господарств в "Кримській фруктовій компанії" постраждали 2,6 га. Частково постраждали дерева в Бахчисарайському районі, а також тепличний комбінат зі збитком в 120 млн рублів (близько $2 млн)".

При цьому раніше в Кіровському, Красногвардійському, Нижньогірському та Радянському районах, на основних територіях вирощування плодово-ягідних культур півострова, була встановлена ​​градобійна служба, яка захищає понад 140 тис. га землі. Фахівці відзначають, що без цього збитки від негоди склали б кілька мільярдів рублів.

"Град, що обрушився на півострів місяць назад, також завдав великої шкоди регіональному АПК. Площа пошкоджених посівів та посадок овочів в Криму через град який випав 5 червня склала 7,6 тис. га, що становить близько 1,5% від площі всіх посівів в республіці ", - додали в повідомленні порталу ТАСС.

Ключові слова: садівники, Крим, збитки, град

Інтерв'ю
Як товарне кредитування з відстрочкою платежу та з можливістю розрахунків вирощеним врожаєм допомагає українським фермерам утриматися на ногах і стабілізувати фінансове становище своїх господарств Українське представництво... Подробнее
У 2-3 рази менше проходів техніки по полю. До 70 % менше витрат (вартість техніки для підготовки ґрунту та паливо)
Застосування технології смугового обробітку у зонах ризикованого землеробства допомагає досягати стабільних врожаїв Клімат вимагає особливого підходу Вже близько половини сільськогосподарських угідь України можна віднести до зони... Подробнее

1
0