Спецможливості
Новини

«Рівнеазот» відновив виробництво добрив

06.09.2022
599
«Рівнеазот» відновив виробництво добрив фото, ілюстрація

ПрАТ «Рівнеазот», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, відновив роботу аміачного комплексу потужністю понад 650 тонн аміаку/добу.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на groupdf.com.

Також розпочався запуск цеху вапняково-аміачної селітри, потужністю 1600 тонн/добу та цеху неконцентрованої азотної кислоти, яка є сировиною для виробництва добрив, потужністю 960 тис. тонн азотної кислоти на рік. Таким чином, після проведення планових ремонтних робіт, на «Рівнеазоті» відновлюється повний цикл виробництва мінеральних добрив.

«Ми почали планову сезонну кампанію із запуску ключових цехів. Насамперед ми збільшуватимемо обсяги виробництва ВАС – найбільш затребуваного добрива на сьогоднішній день. Подальше відновлення роботи виробничих потужностей залежатиме від кон’юнктури ринку – потужності завантажуватимуться пропорційно до платоспроможного попиту. Не менш важливим фактором діяльності підприємства є доступність сировини – доступність та поточна вартість газу, необхідного для виробництва добрив», – коментує Михайло Заблуда, Голова Правління ПрАТ «Рівнеазот».

За його словами, рішення про збільшення виробництва ВАС пов’язане із поступовим відновленням сезонного попиту на ІАС, а також із відкриттям нових експортних можливостей. «Будучи частиною холдингу Ostchem, «Рівнеазот» своєчасно та у повному обсязі підготувався до осіннього сезону, щоб забезпечувати українських аграріїв базовими азотними добривами», – зазначив Михайло Заблуда.

Відновленню робіт передувало завершення планового капітального ремонту агрегату підготовки синтезу газу в цеху Аміак-2, капітальний ремонт турбогенераторної установки, а також капітальний ремонт агрегату №6 потужністю 120 тис. тонн на рік у цеху неконцентрованої азотної кислоти, а також проведення низки необхідних підготовчих робіт обладнання.

Інтерв'ю
Ця мо­ло­да краси­ва дівчина гордо на­зи­ває се­бе донь­кою ферме­ра. Їхнє госпо­дарст­во «Геліос-1», що розта­шо­ва­не по­близу Каховки на Хер­сонщині, два ро­ки займається ви­ро­щу­ванням черво­ної квасолі, а торік стало навіть ліде­ром... Подробнее
Трохи історії… SDHI — це новітній клас фунгіцидів (інгібіторів сукцинатдегідрогенази), що належать відповідно до FRAC до групи 7. Препарати цього класу фунгіцидів почали з'являтися на ринку в кінці 1960-х років. Однак більш сучасні SDHI,... Подробнее

1
0