Спецвозможности
Новости

Рашистські льотчики полюють за українськими тракторами

12.05.2022
747
Рашистські льотчики полюють за українськими тракторами фото, иллюстрация

Під час роботи в полі на Харківщині, прямо у трактор влучила ракета, випущена з російського літака, повідомив начальник Слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергій Болвінов.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на facebook сторінку Сергія Болвінова.

26 річний тракторист із чисельними опіками та пораненнями ніг доставлений у лікарню.

Слідчими поліції району, разом з прокурором проведено огляд місця події. 

Зареєстровано кримінальне провадження за статтею 438 Кримінального кодексу України (Порушення законів та звичаїв війни).

«Доречі, дуже корелюється із сьогоднішніми словами спікера госдупи рф, про те що США намагаються вчинити голодомор в Україні. Як завжди, рашистські заяви або зовсім не мають сенсу, або мають абсолютно зворотнє значення», — написав Сергій Болвінов.

Бажаємо якнайшвидшого одужання пораненому чоловікові.

Интервью
Компания Agrieye появилась только год назад, но уже успела выйти на рынки Перу, Эквадора, Пакистана, Малайзии, США, Норвегии, Кении, Египта. Как говорит основатель и генеральный директор компании AGRIEYE Андрей Севрюков: “Основной мой вид... Подробнее
Климатические изменения и неблагоприятные для рынка условия, вызванные COVID-19, не позволили украинским агропроизводителям в этом году в очередной раз продемонстрировать миру рекордные урожаи, особенно таких поздних культур, как кукуруза... Подробнее

1
0