Спецвозможности
Новости

Прокуратура повідомила про підозру організаторам викрадення українського зерна

24.09.2022
256
Прокуратура повідомила про підозру організаторам викрадення українського зерна фото, иллюстрация

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру громадянину України та двом громадянам рф в організації діяльності зернової компанії та постачанні до держави-агресора викраденого українського урожаю.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, громадянин росії очолив так зване державне унітарне підприємство «Державний зерновий оператор», де зберігалося понад 42 тисячі тонн зерна. Разом зі своїм так званим заступником — теж громадянином рф та місцевим колаборантом вони організували захоплення елеваторів, конфіскували продукцію, а також скуповували у населення зерно за заниженими цінами.

В подальшому ця сільськогосподарська продукція транспортувалася до тимчасово окупованої території Криму, а також поставлялася покупцям на території рф — ТОВ «Кубань-Форвард» і ТОВ «Компания «Апрель» (м.Краснодар).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими СБУ за оперативного супроводу Головного управління контррозвідувального забезпечення об’єктів критичної інфраструктури та протидії фінансування тероризму СБУ.

Интервью
Ольга Вергелес, менеджер проекту CUTIS
Верховная Рада Украины 14 марта ратифицировала Соглашение о свободной торговле с Канадой. Теперь, чтобы соглашение вступило в силу, его должен подписать президент Украины, а также окончательно
    Советник Посольства Франции в Украине по вопросам сельского хозяйства Николя Перрен рассказал сайту propozitsiya.com, чем в звании великой аграрной страны ничего нет плохого, чем его родина заслужила это звание и чем со своего... Подробнее

1
0