Спецвозможности
Новости

Поки фермери захищають країну, їхні дружини засівають поля

09.05.2022
1255
Поки фермери захищають країну, їхні дружини засівають поля фото, иллюстрация
Тетяна Мар’янчик

Наші українські жінки, чого не вміють, тому навчаться, ще й чоловічу роботу подужають і любов пронесуть крізь роки.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на vinnitsa.info.

Чоловіка Тетяни Мар’янчик із Вінниччини мобілізували у перший день війни. Він фермер. Щовесни мав єдиний клопіт — як засіяти, і обробити землю.

«Зараз цієї роботою займаюсь я, — говорить 45-річна Тетяна Мар’янчик. Ми підписали з пайовиками договір оренди на 10 років, і тому змушена сама впрягатися в цю справу. Однак, це нелегко. Були проблеми із соляркою. Адже ми надаємо пайовикам солярку за пів ціни, але цього року не змогли дати і просили: потерпіть! Ми вже посіяли соняшник, будемо завершувати посів сої».

Самотужки їздити на тракторі жінка навчилась відразу як опанувала водіння на легковому автомобілі. Сіла за кермо 13 років тому. Каже: намагалась в усьому допомагати чоловіку.

«Часто потрібно було два трактори вивести в поле і причепа притягнути, худобі накосити та привести. До роботи я привчена з дитинства. Заміж вийшла зарання — у 18 років, відразу після закінчення школи. Далі не пішла навчатися, а вирішила присвятити себе родині, та роботі на землі», — розповідає жінка.

Наступного року родина фермерів святкуватиме порцелянове весілля — це 20 років в подружнього життя. Виховали спільно трьох донечок. Мають в помічниках зятя, який теж допомагає фермерувати.

Щоб пітримати коханого чоловіка Тетяна в соцмережі присвятила йому відео.

«Присвячується Коханому,найдорожчому у світі чоловіку Олександру Мар'янчику! Ти захищаєш наш спокій,а ми постараємося не підвести твій тил! Любимо та чекаємо з перемогою!!!!».

Интервью
Ма­рек Руж­няк— влас­ник гру­пи ком­паній Agro-Land Group
Уже несколько лет в Украине приобретает популярность стрип-тилл, полосная технология обработки почвы, и польская компания Agro-Land - один из ее «первопроходцев» у себя на родине и активный
Ведущий украинский производитель СЗР и удобрений - компания "UKRAVIT" - подводит итоги уходящего года. Несмотря на все неожиданности и трудности, "UKRAVIT" продолжил свой рост. Расширялись сеть торговых представительств и ассортимент... Подробнее

1
0