Спецвозможности
Новости

Після війни елеваторний ринок чекає стрімкий ріст. Але не відразу

20.06.2022
305
Після війни елеваторний ринок чекає стрімкий ріст. Але не відразу  фото, иллюстрация

В перший рік після закінчення війни компанії будуть віддавати перевагу альтернативним способам зберігання зерна, лише згодом розгорнеться будівництво традиційних зерносховищ, повідомила керівник центрального офісу департаменту з аграрних питань «Епіцентр Агро» Світлана Нікітюк під час конференції «Стратегії розвитку галузі зберігання зерна у воєнний та післявоєнний період».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ukragroconsult.com.

«Всі розуміють, що після закінчення війни порти відразу не відновлять роботу. Період економічної реабілітації триватиме якийсь період часу, тому в перший рік компанії будуть знаходити і дотримуватись альтернативних варіантів зберігання зерна — силобеги, мобільні склади. Тож спочатку матимемо спад будівництва елеваторів та їх реконструкції»

Але вона переконана, що після цього буде стрімке відновлення ринку —потрібно лише, щоб адаптувалися ціни на метал й інші складові. Також Світлана Нікітюк припускає, що, можливо, це будуть інвестиції, які повертатимуться довше, але вони будуть стабільними та надійними.

Интервью
Сергей Рыженко - председатель фермерского хозяйства «Отчизна-Тиница», которое размещено на Черниговщине, неподалеку от Бахмача. Сейчас его фермерское хозяйство - одно из самых прогрессивных в регионе. Здесь, несмотря на неблагоприятные... Подробнее
До цього господарства у мене особливе ставлення — дуже поважаю фахівців, які працюють тут за їхню людяність, відкритість і готовність завжди прийти на допомогу. Коли я з донькою втікала від війни (а самі ми з Києва), то тимчасовий притулок... Подробнее

1
0