Спецвозможности
Новости

Окупанти скинули бомби на нещодавно збудований елеватор

04.05.2022
562
Окупанти скинули бомби на нещодавно збудований елеватор фото, иллюстрация

Масштабні авіабомбардування Рубіжного (Луганська область) призвели до знищення нового елеваторного комплексу, побудованого у 2020 році, повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на facebook сторінку Сергія Гайдая.

«Супутникові знімки від компанії «Planet Lab» свідчать про те, що на територію ТОВ «Голден АГРО» у Рубіжному були скинуті потужні російські бомби. Відкритий 2020 року елеваторний комплекс повністю знищено», — зазначив голова ОВА.

Елеватор був розрахований на одночасне зберігання 30 тис. тонн зерна. На підприємстві було встановлено лабораторію з найсучаснішим обладнанням. Також на елеваторному комплексі була облаштована зерносушарка потужністю 1500 тонн на добу, сепаратор, автоваги, автоматичний пробовідбірник та інше сучасне обладнання та пристрої. Наразі усе це знищено.

Окрім потужностей комплексу, знищено всю сільгосппродукцію, яка там зберігалася: 17 тис. тонн пшениці та 8,5 тис. тонн соняшнику.

«Рашисти хочуть влаштувати Голодомор. В окупованих містах зафіксовані випадки вивозу нашого зерна в рф. Раніше вони також знищили всі продуктові склади в Сєвєродонецьку», — говорить Сергій Гайдай.

Интервью
Как мы уже писали, органическая продукция в целом остается достаточно узкой нишей аграрного рынка. В значительной степени - из-за риска выращивания и сбыта. Однако есть ниши, где органическая продукция уверенно находит сбыт, по крайней... Подробнее
Среди аграриев ходят слухи о возможном банкротстве некоторых крупных дилеров СЗР. В связи с этим как дистрибьюторы, так и покупатели СЗР все чаще задумываются над тем, что дальше будет с рынком пестицидов, как он будет работать, как... Подробнее

1
0