Спецможливості
Новини

Незважаючи на сувору зиму урожай ріпаку в ЄС не впаде нижче середньорічного значення

13.04.2018
1290
Незважаючи на сувору зиму урожай ріпаку в ЄС не впаде нижче середньорічного значення фото, ілюстрація
Незважаючи на сувору зиму урожай ріпаку в ЄС не впаде нижче середньорічного значення

Через сильні дощі та похолодання ріпак в Європі знаходиться в різному стані, але обмежені прямі втрати означають, що урожай цього літа все ще може бути не нижче середньорічних прогнозів. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Successful Farming.

Більш тепла і сонячна погода, яка повинна з цього тижня прийти до Франції може допомогти урожаю, що входить в стадію цвітіння. Втім, деякі рослини все-таки постраждали від пошкодження блошиного жука, поява якого пов'язана з теплою осінню і надмірною вологою протягом зими. Проте, Strategie Grains дало прогноз для французького врожаю на рівні минулого року в 5,3 млн. тонн, оскільки зниження врожайності компенсується збільшенням площ посівів.

Очікується, що в Німеччині виробництво відновить зростання після низького рівня минулого року, чому сприяє відсутність шкоди від морозів. Видання зазначає, що хоча на Півночі і Сході Німеччини спостерігається деякий регіональний збиток через пізні зимові заморозки, але в національному масштабі ріпак знаходиться в прийнятному стані. Асоціація фермерських кооперативів Німеччини прогнозує урожай озимого ріпаку на 2018 рік у межах 4,67 млн ​​тонн, що більше на 9,5% ніж роком раніше, але нижче в порівнянні з п'ятирічним середнім значенням в 5,2 млн. тонн.

За словами аналітика Sparks Polska Войтека Сабаранского, в Польщі очікується зниження загального врожаю ріпаку на 19% до 2,26 млн тонн, з причини скорочення площ посадки і впливу сильного холоду в північних і центральних районах.

«Стан ріпаку на півдні, південному заході та південному сході набагато кращий, так як погода була більш дружньою до посівів», - додав він.

У Великобританії ж холодна і волога погода підвищила ризики для врожаю. Ситуація ускладнюється тим, що суворі умови перешкоджали застосуванню добрив і тепер рослини є більш вразливими перед можливими в найближчі місяці несприятливими погодними умовами.

Інтерв'ю
Керівник сектору продажів ГК "БІОНОРМА" Мирослава Мазур
Нещодавно в Києві пройшла виставка «АгроВесна-2019», в якій взяв участь провідний вітчизняний виробник біопрепаратів — група компаній «БІОНОРМА». Про масштаби участі у виставці, її результати та також про те, що викликало найбільший... Подробнее
Карлос Альберто Сесарі
В Україні за останні півтора десятки років чимало господарств пробувало впроваджувати нульовий або мінімальний обробіток грунту. І більшість, зіштовхнувшись із проблемою зниження врожайності, поверталися до традиційної технології.... Подробнее

1
0