Спецможливості
Новини

Названо агрохолдинги-лідери за обсягами інвестицій в «розумні аграрні технології»

23.03.2019
1585
Названо агрохолдинги-лідери за обсягами інвестицій в «розумні аграрні технології» фото, ілюстрація

Українські агрохолдинги інвестують мільйони доларів в розумні технології, намагаючись зробити свій бізнес більш ефективним та конкурентоспроможним. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційний портал «Новий Час».

«Найбільш інноваційні агрохолдинги країни не кидають грошей на вітер - вони закопують їх у землю. З розрахунку приблизно по $5-7 на кожен гектар», - вказують експерти.

 

 

 

У ТОП-7 найбільш інноваційних з найбільших агрохолдингів України увійшли:

  • «Кернел» - $2,7 млн ​​інвестицій в інновації в 2018 р;
  • «Миронівський Хлібопродукт» (МХП) - $2,5 млн;
  • «Агропросперіс» - $2 млн;
  • «Астарта-Київ» - $1 млн;
  • «ІМК» - $1 млн;
  • HarvEast - $1 млн;
  • «Епіцентр К» - $420 тис.

«У компанії «Кернел» впроваджують проект цифрової платформи для автоматичного планування виробничих процесів, моніторингу їх виконання, а також розробки мобільних додатків для роботи в полі агрономів та інженерів», - вказують експерти.

Інвестиції агроіндустріального холдингу МХП в нові технології, з розрахунку на один гектар земельного банку, одні з найбільш значних в галузі. МХП вклав в інновації в 2018 р близько $2,5 млн та показав один з найвищих в галузі обсяг інвестицій в «розумні технології» з розрахунку на кожен гектар земельного банку - майже $7.

У «Агропросперіс» інвестиції спрямовані на оснащення агрономів - планшети зі спеціальними програмами та інтерактивною базою даних, яка дозволяє оперативно приймати логістичні рішення. У компанії відзначили, що завдяки цьому ефективність роботи зросла в кілька разів.

Інтерв'ю
Наталія Савченко
Кораген®, Гранстар® Голд, Сальса®, Вінцит® Форте — назви цих високоефективних засобів захисту рослин добре знайомі більшості агровиробників і фермерів не лише України, а й багатьох країн світу. Втім, у наших рідних фермерів ці назви до... Подробнее
Михайло Філатов та Ірина Леженіна
Кількість комах-запилювачів скорочується по всій планеті, оскільки руйнуються осередки їхнього проживання — незаймані куточки природи. Критична ситуація посилилася під час воєнних дій на території України. Ми розпитали вчених Державного... Подробнее

1
0