Спецвозможности
Новости

На Волині запустили проєкт з вирощування валеріани лікарської

16.05.2022
322
На Волині запустили проєкт з вирощування валеріани лікарської фото, иллюстрация

Останнім часом все більше фермерів почалили вирощувати лікарські рослини на продаж.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Bio Berry.

Це новий вид бізнесу для наших фермерів. Він є досить прибутковим, наприклад, ехінацея пурпурова в умовах пандемії побила цінові рекорди.

Та розпочати цей бізнес непросто. Основна складність полягає в знанні технологій вирощування та пошуку ринку збуту.

У ТОВ «Bio Berry» запропонували жителям Прилісненської громади, що на Волині, проєкт по вирощуванню валеріани лікарської, та закликали всіх бажаючих заробити на вирошуванні лікарських рослин.

«Ми даємо безкоштовно посадковий матеріал, технологію вирощування і гарантуємо викуп чистого, митого кореня по 20 грн за кг. Розглядаємо варіанти від 10 соток і більше. Урожайність на листопад становить приблизно 8-12 тонн з одного гектара», — пропонують у компанії.

Проєкт дістав назву «Будьте спокійні».

Интервью
Председатель ассоциации «Укрцукор», председатель ГО «Всеукраинская аграрная рада», а также лидер ряда общественных организаций Андрей Дикун в ходе I Международного конгресса для производителей и
Аграрный союз Украины - это общественная организация, объединяющая сельхозпроизводителей. Преимущественно - «середняков» с земельным банком от 1000 до 3000 га. Она, как и ряд других объединений сельхозпроизводителей, выступила с резкой... Подробнее

1
0