Спецможливості
Новини

На Вінниччині почали будівництво заводу з переробки кукурудзи

07.06.2019
1581
На Вінниччині почали будівництво заводу з переробки кукурудзи фото, ілюстрація

Український завод американської компанії “Дакса Бунге” з’явиться в селі Демківка Тростянецького району. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаціонний портал «Vежа».

– Завод з переробки кукурудзи на крупу, потужністю 300 тонн на добу. Площа території (майбутнього заводу – ред.) близько 3 Га. Запланована потужність по переробці – 75 тисяч тонн кукурудзи спеціальних харчових сортів на рік, – розповів директор ТОВ “Дакса Бунге Україна” Юрій Бобрик.

Очікується, що спершу на заводі працюватиме 31 робітник. Окрім будівництва самого заводу, планують реконструювати вже наявні три зернові склади.

– Проблем, які б загрожували нашому проекту немає. Більше того, в нас є досвід реалізації подібних та більш масштабних проектів у інших областях України. Такої підтримки, як тут, чесно кажучи, ми не бачили ніде, – зазначає директор ДПЗ ІІ “Сантрейд” Дмитро Горшунов.

До інформації: в будівництво заводу інвестують близько 14 мільйонів доларів. За словами голови Тростянецької РДА Леоніда Лобаня, для Демківки цей завод стане “оазою життя”, адже тут раніше не було великих підприємств.

– В цей, досить таки непростий для України, час компанія, яка інвестує заслуговує на всебічну підтримку і це приклад того, що життя продовжується і потрібно працювати. На превеликий жаль, ми, на сьогоднішній день, бачимо по деяких проектах поступове затухання ініціативи, – каже голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

В подальшому, після старту виробництва, завод планує закуповувати кукурудзу в місцевих виробників, а 80% готової продукції відправляти на експорт. Наразі основне обладнання для переробки кукурудзи постачається італійським виробником.

Інтерв'ю
Засновник Генріх Драйєр з історичним логотипом компанії з часів  заснування та найновіша сівалка точного висіву Amazone Precea
Засновник сучасної групи Amazone (на той момент підприємство називалось «Фабрика з виготовлення сільськогосподарських машин та знарядь H. Dreyer») Генріх Драйєр почав свою діяльність у 1883 році з виробництва зерноочисної машини. Незадовго... Подробнее
Чому українські агровиробники обирають програми товарного кредитування від ADAMA? Відповідь проста — вони допомагають їм вчасно забезпечити свої потреби у засобах захисту рослин і добривах, впевнено працювати та відчувати підтримку... Подробнее

1
0