Спецвозможности
Новости

На Херсонщині окупанти пропонують фермерам вирощувати коноплю за відсоток з прибутку

11.05.2022
313
На Херсонщині окупанти пропонують фермерам вирощувати коноплю за відсоток з прибутку фото, иллюстрация

Окрім крадіжки, мародерства, убивства. насильства та пограбування російські військові на окупованих територіях Херсонської області вирішили зайнятися наркобізнесом та зайнялися організацією плантацій конопель, повідомив перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на delo.ua.

«У кожній країні є своя мафія, але тільки в росії у своєї мафії є ​​своя країна. До всіх раніше відомих злочинів орків на території Херсонської області додався наркобізнес. Орки та їхні прислужники в Генічеській громаді зайнялися організацією плантацій конопель, обіцяючи місцевим «аграріям» захист, відсоток із прибутку та посади у своїх «регіональних адміністраціях», — повідомив Соболевський.

Він підкреслив, що, власне, це приблизно все, що може дати Херсонській області «російський світ», окрім пам'ятників радянської епохи, терору та дефіциту всього.

Интервью
Компания «Нертус» активно развивает два направления. Первое - семеноводство гибридов подсолнечника и кукурузы сербской селекции. Второе - СЗР и микроудобрения. На сегодняшний день в портфеле компании «Нертус» уже 70 препаратов для зерновых... Подробнее
Уже по крайней мере более века украинские почвы неуклонно теряют гумус, а значит, плодородие. Кое-где этот процесс приобрел катастрофические масштабы. Логика подсказывает единственный выход: вносить все большие нормы минудобрений. Однако... Подробнее

1
0