Спецможливості
Новини

Мінагрополітики проведе переговори з В'єтнамом щодо відновлення експорту української пшениці

12.01.2018
1397
Мінагрополітики проведе переговори з В'єтнамом щодо відновлення експорту української пшениці фото, ілюстрація

Мінагрополітики проведе переговори з Соціалістичною Республікою В’єтнам щодо відновлення експорту української пшениці. Про це розповіла заступник міністра аграрної політики з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, передає propozitsiya.com.

«На ринку В’єтнаму у нас короткострокове завдання №1 — переконати, щоб вони знову відкрили свій ринок для нашої пшениці. Вже є позитивний сигнал, тому що делегація їхнього аграрного міністерства має приїхати в Україну на початку  цього року», —  зауважила заступник міністра з євроінтеграції.

Як повідомлялось раніше, у листопаді 2015 року В'єтнам тимчасово заборонив імпорт пшениці з України у зв'язку з виявленням в зерні комірного довгоносика.

Тоді Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України отримала від департаменту захисту рослин міністерства сільського господарства і розвитку сільських районів В'єтнаму п'ять нотифікацій про невідповідність фітосанітарним заходам В'єтнаму експортованої пшениці українського походження, зараженої комірним довгоносиком.

Після проведеного Держветфітослужбою розслідування встановлено, що 1,242 тис. тонн української пшениці імпортувалися до В'єтнаму в супроводі підроблених фітосанітарних сертифікатів, у той час як територіальні органи Держветфітослужби їх не видавали. Про результати розслідування відомство повідомило в'єтнамську сторону.

Інтерв'ю
Рейдерство – стихійний термін, що дослівно означає «недружнє захоплення активів». В аграрній сфері найчастіше використовуються підроблені документи, а часто — в купі із тупою грубою силою. Чому рейдерство набуло такого поширення в Україні... Подробнее
«Зернові технології-2018» закінчили виставковий сезон для аграрної галузі, адже незабаром — відкриття нового сезону, польового. Для УПЕК, власника підприємства «Лозівські машини», одного з флагманів вітчизняного сільськогосподарського... Подробнее

1
0