Спецможливості
Новини

МВФ радить Україні відстрочити земельну реформу

21.07.2017
1630
МВФ радить Україні відстрочити земельну реформу фото, ілюстрація
Міжнародний валютний фонд не виносить як обов'язкову вимогу щодо прийняття земельної реформи в Україні для виділення наступного траншу в рамках програми розширеного кредитування EFF

Міжнародний валютний фонд не виносить як обов'язкову вимогу щодо прийняття земельної реформи в Україні для виділення наступного траншу в рамках програми розширеного кредитування EFF. Про це заявив під час брифінгу в Вашингтоні офіційний представник МВФ Уільям Мюррей, пише propozitsiya.com з посиланням на bbc.com.

"Земельна реформа – це важлива частина програми, її потрібно продумати, по найважливіших деталях, і для цього потрібен час – пізніше в нинішньому році. Але важливо, щоб влада продовжувала цю роботу", - зауважив представник Фонду.

Водночас він підкреслив, що четвертий огляд програми Радою директорів МВФ, за підсумками якого прийматиметься рішення щодо наступного траншу, зможе бути завершений після імплементації виконання інших необхідних реформ.

"Наша увага в цьому огляді зосереджується на пенсійній реформі, приватизації, а також забезпеченні ефективних результатів боротьби з корупцією", - зазначив представник Фонду.

У. Мюррей підкреслив, що програма EFF продовжується, крім того в її контексті продовжує узгоджуватися енергетична й податкова політика країни.

Нагадаємо, раніше МВФ очікував, що Україна підтримає земельну реформу для нового траншу. У травні місія МВФ провела дискусії з представниками влади щодо реформ. Вони фокусувалися на пенсійній та земельній реформах, а також на пожвавленні приватизації.

Фінансову допомогу Україні надають у рамках чотирирічної програми, яку МВФ ‎запустив у 2015 році.‎

Загальна сума, яку планують виділити Україні, - $17,5 млрд. Україна вже ‎отримала понад $6 млрд. У квітні у МВФ затвердили черговий транш для України на $1 млрд.

Інтерв'ю
Карлос Альберто Сесарі
В Україні за останні півтора десятки років чимало господарств пробувало впроваджувати нульовий або мінімальний обробіток грунту. І більшість, зіштовхнувшись із проблемою зниження врожайності, поверталися до традиційної технології.... Подробнее
Міжнародна насінницька компанія Strube, яка спеціалізується на селекції цукрового буряка, пшениці, жита і ріпаку, в 2017-му відзначає своє 140-річчя. В Україні офіс компанія відкрила в 2008 році. Про

1
0