Спецможливості
Новини

Мінекономіки повідомляє про експортні можливості для виробників ріпакової олії

01.06.2018
1157
Мінекономіки повідомляє про експортні можливості для виробників ріпакової олії фото, ілюстрація

Міністерство економічного розвитку та торгівлі повідомляє про експортні можливості для виробників ріпакової олії, пише propozitsiya.com.  Про це повідомляє «Офіс з просування експорту».

«Компанія-імпортер продукції для хлібобулочної та кондитерської галузі на ринок Норвегії шукає партнерів в Україні – виробників ріпакової олії. Обсяг замовлення – 1 400 тон із фасуванням у IBC контейнери. Потенційні партнери обов’язково мають володіти англійською мовою для ведення переговорів», — зазначається в повідомленні.

Дедлайн для подачі пропозицій – 27 червня 2018 року. Після зазначеної дати за кожним запитом всю зібрану інформацію буде передано на розгляд іноземній компанії-замовнику, яка самостійно проведе відбір українських компаній для партнерства та вестиме подальшу комунікацію.

Як стало відомо, у січні-квітні Україна експортувала 1,6 тис. тонн свиріпової, ріпакової, гірчичної олій на $1,3 млн.

У березні виробництво ріпакової олії скоротилося на 71% в порівнянні з лютим 2018 року до 0,229 тис. тонн.

Аналітики кажуть, що це сталося за рахунок активної переробки олійної культури з серпня по жовтень 2017 року. Протягом останніх п’яти місяців сезону показники виробництва цього виду олії значно скоротилися і не перевищують 1 тис. тонн на місяць. Однак виробництво ріпакової олії за дев’ять місяців 2017/18 МР як і раніше перевищує показник за весь 2016/17 МР.

Ключові слова: производство, експорт, олія

Інтерв'ю
Карлос Альберто Сесарі
В Україні за останні півтора десятки років чимало господарств пробувало впроваджувати нульовий або мінімальний обробіток грунту. І більшість, зіштовхнувшись із проблемою зниження врожайності, поверталися до традиційної технології.... Подробнее
Фермерське господарство «СІМ-АГРОЮГ», що на Одещині, має в обробітку 800 га землі. З 2017 року в господарстві почалось знайомство з технологією no-till.  «No-till – це вигідно», - каже власник фермерського господарства Сергій Бодя. Раніше... Подробнее

1
0