Спецможливості
Новини

Кіпрська компанія купує українського виробника продуктів харчування «Чумак»

04.01.2021
1141
 Кіпрська компанія купує українського виробника продуктів харчування «Чумак» фото, ілюстрація

Голландський банк розвитку FMO в кінці серпня цього року надав $ 35 млн довгострокового фінансування кіпрській холдинговій компанії Flottotrade LLC, що належить Wilmar International Limited, Delta Exports і Pinnama Holdings, для фінансування частини витрат на придбання українського виробника продуктів харчування «Чумак».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на fixygen.ua.

«Придбання потенційно допоможе розкрити весь потенціал «Чумака» на внутрішньому ринку за рахунок збільшення ринкової частки його в Україні і допоможе розширити збут на зарубіжні ринки, тим самим збільшивши місцеві податкові надходження і створивши робочі місця в районі з високим рівнем безробіття», — відзначається в матеріалах банку.

Інвестгруппа Dragon Capital у травні 2019 року оголосила про продаж всієї своєї частки в компанії «Чумак» компанії Delta Wilmar — українській філії Wilmar International, однієї з найбільших агропромислових компаній в Азії.

«Чумак» є великим виробником продуктів харчування, який виробляє кетчупи, майонез, томатну пасту, соуси і макаронні вироби. Компанія заснована в 1996 році шведськими бізнесменами в Каховці (Херсонська обл.) І сьогодні є одним із найбільших переробників томатів у СНД із річною потужністю переробки до 100 тис. тонн. Виручка «Чумака» в 2019 році зросла на 34,9% — до 1,7 млрд грн, а чистий прибуток — на 42,4%, до 169,6 млн грн.

Wilmar International Limited заснована в 1991 році зі штаб-квартирою в Сінгапурі і сьогодні є провідною азіатської агропромислової групою. Група має понад 500 заводів і широку дистриб'юторську мережу, що охоплює Китай, Індію, Індонезію і близько 50 інших країн і регіонів. В Україні група працює з 2004 року.

ТОВ «Дельта Вілмар СНД» спеціалізується на виробництві масложирової продукції і інгредієнтів для хлібобулочних, кондитерських виробів і молочних продуктів. До структури компанії входить два заводи — один із переробки тропічних олій, інший — по переробці олійних культур, а також плекс із перевалки рослинних олій в порту «Південний».

Інтерв'ю
Органічне землеробство в поєднанні з бджолозапиленням - новий перспективний тренд у сільському господарстві. Не відстають від світових тенденцій і українські аграрії. Компанія "Агроінвест Холдинг" ризикнула і запустила пілотний проект з... Подробнее
Максим Тарапата
Україна є лідером з експорту олії в світі. Один з перспективних ринків для української олії - КНР, на якому інтерес до соняшниковій олії постійно зростає. Які складнощі очікують українських імпортерів, розповів Максим Тарапата, генеральний... Подробнее

1
0