Спецможливості
Новини

Фахівці радять звернути увагу на високоолеїновий соняшник

19.05.2017
2562
Фахівці радять звернути увагу на високоолеїновий соняшник фото, ілюстрація
В Україні потрібно вести роботу з популяризації виробництва високоолеїнового соняшнику

В Україні потрібно вести роботу з популяризації виробництва високоолеїнового соняшнику. Про це заявив комерційний директор компанії «Бізон-Тех» Олексій Бердников на першому засіданні «Високоолеїнового клубу», пише propozitsiya.com з посиланням на Latifundist.com.

За його словами, через торішню мізерну премії за високоолеїновий соняшник сільгоспвиробники скоротили посіви під цією олійною.

«Відсутність премій охолодило попит на насіння високоолеънового соняшнику. Як представник компанії-дистриб'ютора, можу сказати, що тільки 30% наших клієнтів через торішньої ситуації вирішили в цьому році сіяти високоолеїнові гібриди соняшнику», - зазначив О. Бердников.

У той же час комерційний директор «Бізон-Тех» впевнений, що збільшити посівні площі під високоолеінового соняшником буде нескладно, головне - не перестаратися.

«Результат, до якого ми всі прагнемо, - концепція Win-Win. Наша основна задача на сьогодні полягає в забезпеченні переробників товарним високоолеїновим соняшником. Ми будемо працювати над тим, щоб розвінчати міфи про проблеми вирощування високоолеїнового соняшнику. Існує думка, що його врожайність нижча, ніж класичного. Повірте, це не так. У нашу групу компаній BKW входить агрохолдинг Landfort, який має як мінімум трирічний досвід вирощування високоолеінового соняшнику і продовжує робити акцент на даній культурі», - розповів О. Бердников.

Також він додав, що «Бізон-Тех» надає максимальну підтримку у виборі насіннєвого матеріалу, впровадженні агротехнологій та подальшої реалізації продукції клієнтам, які вирощують високоолеїновий соняшник.

Нагадаємо, Україна має величезний потенціал в плані нарощування площ під високоолеїнового соняшником.

Інтерв'ю
Чому українські агровиробники обирають програми товарного кредитування від ADAMA? Відповідь проста — вони допомагають їм вчасно забезпечити свої потреби у засобах захисту рослин і добривах, впевнено працювати та відчувати підтримку... Подробнее
Клінт Мартін
11 липня 2016 року Україна і Канада підписали Угоду про створення зони вільної торгівлі. Це найбільша угода такого плану після ЗВТ з Євросоюзом. 

1
0