Спецможливості
Новини

Елеватори Групи АГРОТРЕЙД виконали план заготівлі майже на 50%

09.11.2022
819
Елеватори Групи АГРОТРЕЙД виконали план заготівлі майже на 50% фото, ілюстрація

Станом на 31 жовтня елеватори компанії прийняли 233 тис. т. зерна, що становить 47,3% від загального плану. Цього року заготівельну кампанію ускладнює погода, адже через суттєві опади, аграрії почали збір соняшника, сої та кукурудзи значно пізніше запланованого. Дощі вплинули і на якість зерна. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз АГРОТРЕЙД.

«Наприклад, забарвленість бороздки пшениці не відповідала стандартам, і портові лабораторії відносили це зерно до сажкових зерен. Доводилось при відвантаженні наймати сюрвеєрів для проведення мікологічного аналізу. Соняшник надходить на елеватори засміченим і вологим. Місцями смітна домішка сягає 45%, тому виконуємо три очистки до сушіння і ще дочищаємо після. Бувало, ми відмовлялись приймати соняшник від деяких господарств через його якість. Через велику кількість смітної домішки постійно відбувається задимлення сушарок. Це все впливає на швидкість приймання. Соя надходить на елеватори теж засмічена і волога», — розповідає директор виробничо-технічного департаменту Групи АГРОТРЕЙД Костянтин Ворона. 

Наразі елеватори почали приймати кукурудзу. Якість зерна гарна, проте і його вологість іноді сягає 24-32%. 

Також на елеваторах Групи АГРОТРЕЙД готуються до наслідків, до яких призведуть можливі труднощі з експортом зерна. Тому, щоб мати змогу прийняти весь обсяг зернових, керівництво компанії вирішило збільшити потужності зберігання за рахунок рукавів на 100-120 тис.т.

Інтерв'ю
Нинішнього року Асоціацію фермерів та приватних землевласників України очолив новий президент. Ним став Віктор Гончаренко, який з 2013 р. очолював Черкаську обласну асоціацію фермерів, а з 2016 р. був одночасно також віце-президентом АФПЗУ... Подробнее
Карлос Альберто Сесарі
В Україні за останні півтора десятки років чимало господарств пробувало впроваджувати нульовий або мінімальний обробіток грунту. І більшість, зіштовхнувшись із проблемою зниження врожайності, поверталися до традиційної технології.... Подробнее

1
0