Спецможливості
Новини

«Добродія Фудз» запустила виробництво безглютенових вівсяних пластівців під брендом WOWOATS

20.11.2023
753
«Добродія Фудз» запустила виробництво безглютенових вівсяних пластівців під брендом WOWOATS фото, ілюстрація

На сьогодні «Добродія Фудз» є першою та єдиною сертифікованою компанією в Україні серед виробників безглютенових вівсяних пластівців. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз «Добродія Фудз».

Ще на початку 2022 року компанія успішно пройшла міжнародний аудит та отримала Сертифікат про відповідність продуктів харчування стандарту AOECS (безглютеновий стандарт для виробників безглютенової продукції). У 2023 році сертифікат був підтверджений.

Компанія активно співпрацює з Українською спілкою целіакії, постійно тримає руку на пульсі та відстежує тренди споживання безглютенової продукції. Тож, звертаючи увагу на зростання попиту на продукти без глютену, «Добродія Фудз» прийняла рішення про розширення лінійки безглютенових вівсяних пластівців WOWOATS до 5 продуктів. 

У червні цього року після проведення всіх необхідних досліджень, Українською спілкою целіакії було присвоєно індивідуальні номери кожному продукту лінійки WOWOATS, які підтверджують, що всі вони відносяться до безглютенових. Такий номер є обов’язковим для нанесення на індивідуальне пакування разом зі знаком «Перекреслений колосок». 

«Даний міжнародний знак означає безпечність продукту та викликає довіру споживачів, оскільки саме «Перекреслений колосок» є гарантією того, що продукт перевірено та дійсно є безглютеновим. Необхідно зазначити, що кожна партія продукту після виробництва проходить додаткове обов’язкове лабораторне дослідження на вміст глютену», – розказали в компанії.

Інтерв'ю
Коротенька замітка на propozitsiya.com про бажання компанії Nestle купувати в Україні сушені овочі досі утримує абсолютний рекорд переглядів на сайті. Прояснити специфіку цього ринку і застосовуваних тут технологій ми попросили... Подробнее
Николай Сафонов
Потенціал зростання органічного сегменту великий, його частка може досягти 5-10%. Тоді як поки що в Україні на нього припадає це менше 0,1% від загального споживання продуктів харчування. І статися це може в найближчі 5-10 років. Багато що... Подробнее

1
0