Спецможливості
Новини

CNH у Німеччині випробував електричну систему контролю бур'янів

26.07.2020
733
CNH у Німеччині випробував електричну систему контролю бур'янів фото, ілюстрація

У Німеччині компанія Zasso продемонструвала електричну систему Electroherb для боротьби з бур'янами без хімічного чи механічного втручання у садах та виноградниках.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на agrartechnik.ch.

Компанія Zasso, заснована у Бразилії зі штаб-квартирою у Швейцарії (м.Цуґ), провела дослідження і маркетингові заходи розробки Electroherb, яка в подальшому буде реалізовуватись під назвою XPower. Роботу проводить експериментальний підрозділ AgXtend групи CNH. 

У першій версії XPower був побудований як пристрій для орних культур шириною близько 3 м. Минулої осені інженери збудували зменшену версію з бічними штангами спеціально для потреб садів і виноградників. Ця версія, відома як XPS-R, тепер стала більш компактною і в даний час тестується у п'яти версіях у Німеччині, Франції та Іспанії.

Машина вагою 1200 кг, встановлена позаду трактора, складається з генератора (приводиться в дію валом відбору потужності), трансформатора, що перетворює змінний струм 220 В у постійний струм понад 7000 В, і електродів, що забезпечують проходження струму через ґрунт і назад. Позиціонуванням електродів можна керувати за допомогою гідравлічнокерованої рухомої рами. Вони встановлені на рухомому бічному кронштейні, який, керуючись кінематикою, ковзає поблизу стійок.

Боротьба з бур’янами здійснюється через електричну енергію, що руйнує рослинні клітини та мембрани. Розрахункова ефективність 60-90% на глибині до 20 см ґрунту. Результат залежить від висоти рослин та швидкості руху пристрою (2-3 км/год). Складніші кореневі системи потребують більшої потужності, тому XPS-R також доступний з опцією збільшення потужності (24 кВт). Ґрунтові організми не повинні піддаватися більшому або навіть меншому впливу, ніж при механічному обробітку.

Інтерв'ю
Наразі багато країн світу шукають спосіб, як поліпшити екологічні умови та знайти нові джерела енергії. Одним із рішень цієї глобальної проблеми є вирощування унікального дерева, яке вже відоме у всьому світі під назвою «павловнія». Це... Подробнее
Компанія Agrieye з'явилася тільки рік тому, але вже встигла вийти на ринки Перу, Еквадору, Пакистану, Малайзії, США, Норвегії, Кенії, Єгипту. Як говорить засновник і генеральний директор компанії AGRIEYE Андрій Севрюков: "Основний мій вид... Подробнее

1
0