Спецможливості
Новини

Колишній очільник Дніпропетровської облдержадміністрації «кинув» агрогосподарство ветеранської організації

03.02.2021
692
Колишній очільник Дніпропетровської облдержадміністрації «кинув» агрогосподарство ветеранської організації фото, ілюстрація

Колишній очільник Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул зі своїм оточенням вкрав урожай у місцевого агрогосподарства «Добробут».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на телеграм-канал Україна 24/7.

Власник аграрної компанії Рістон Холдинг Вадим Нестеренко в інтерв'ю виданню «Кореспондент» вперше розповів про те, як колишній очільник Дніпропетровської облдержадміністрацію Олександр Вілкул зі своїм оточенням вкрав урожай у місцевого агрогосподарства «Добробут». З ним Рістон Холдинг мав тривалу історію співпраці.

За словами Нестеренка, прикриваючись силовою підтримкою поліції області, про що є численні відео в інтернеті, людина Вілкула Максим Романенко разом з тітушками зібрав і вивіз вирощений в господарстві «Добробут» урожай соняшнику. Це сталося вже після того, як корпоративна суперечка між колишніми бізнес-партнерами Нестеренко і Вілкулом була зафіксована юридично.

«Згідно із законом поліція повинна була передати урожай на відповідальне зберігання до вирішення спору в суді, але її представники дозволили людям Романенко вивезти і продати насіння соняшнику з 3,5 тисяч гектарів», — розповів Вадим Нестеренко.

За словами бізнесмена, ці факти стали надбанням громадськості, оскільки в засновниках агрофірми «Добробут» є ветерани силових структур. Вони залучили на допомогу громадськість, провели не одну прес-конференцію.

«Але ніякі вживання цих заходів не змогли зупинити злочинну змову рейдерів і так званих «правоохоронців», — підкреслив власник Рістон Холдинг.

У підсумку, засновники агрогосподарства «Добробут» змушені були звернутися до Офісу президента, звідки матеріали були передані в Управління внутрішніх розслідувань МВС. На даний момент ведеться слідство у цій справі.

 

Інтерв'ю
Малі запаси вологи та відсутність опадів в період березень-квітень формують певні обмеження для вирощування даної культури. Так, на 10 квітня ц. р. залежно від типів грунтів, у південних регіонах, запаси вологи складали в метровому шарі 60... Подробнее
Фахівці вітчизняної молочної галузі наголошують: «У будь-якому разі ферма не може призупинити свою роботу, вона має працювати! І перше, на чому не можна економити, — на відтворенні!»
Українські молочні ферми продовжують відчайдушно працювати в умовах війни, постійно стикаючись з новими виробничими викликами і величезними фінансовими труднощами. Багатьом із них доводиться або починати все спочатку, або перебудовувати ... Подробнее

1
0