Спецможливості
Новини

Агролайфхак: як правильно вибрати затіняючу сітку

29.08.2017
8746
Агролайфхак: як правильно вибрати затіняючу сітку фото, ілюстрація
Найбільш ефективним способом збереження урожаю вважається затіняюча сітка. Вона дозволяє захистити рослини як від зайвої спеки, так і від надмірної вологості

Через зміну клімату літо стає все спекотнішим, а осіння прохолода настає все пізніше. Виникає нагальна потреба захистити городину від згубного впливу сонячного світла. Найбільш ефективним способом збереження урожаю вважається затіняюча сітка. Вона дозволяє захистити рослини як від зайвої спеки, так і від надмірної вологості.

На сьогоднішній день не існує аналогів затіняючим сіткам. Але і з ними не все так просто - існує безліч факторів, за якими потрібно вибирати, враховуючи індивідуальні потреби, пише propozitsiya.com з посиланням на immaculacy.info.

Захисна сітка виготовляється зі 100% поліетилену високої щільності (HDPE) з УФ-добавками. Цей матеріал - синтетичний, здатний відображати певну частину ультрафіолетового випромінювання, а те, що сітка пропускає - рівномірно розподіляється по ділянці.

Це суцільне полотно зеленого, темно-зеленого, чорного, білого, жовто-блакитного або будь-якого іншого кольору, спосіб плетіння якого забезпечує різний розмір осередків, залежно від необхідного рівня затінення. Саме від щільності та величини цих осередків залежить найважливіша характеристика сітки - ступінь затемнення.

Залежно від ступеня затемнення можна виділити такі функціональні характеристики сіток:

- 95% затінення - сітка для маскування. Використовується, щоб приховати непривабливі, недороблені або секретні об'єкти. Найчастіше - під час ремонтів фасаду будинку. Крім маскувальною, має ще одну дуже важливу функцію - захищає оточення від пилу і бруду. Крім того, така сітка часто використовується як доповнення до прозорого паркану;

- 70% -80% - досить серйозне затінення, використовується для грядок у сильну спеку, для теплиць та інших парникових конструкцій. Затіняючі сітки 70% -80% пропускають достатню кількість світла для нормального розвитку рослин;

- 45% - універсальна модель, яка підходить для різних культур, а також сонцелюбних культур - таких як огірки, кавуни, дині. Сітки з затінення від 45% і вище допоможуть також вберегти врожай від цвілі.

Як правило, виробники продають сітки у двох варіантах: рулонами (в такому випадку вказується ціна за рулон, ширина і висота сітки і кількість метрів в рулоні) і метрами (цей варіант передбачає наявність інформації про ширину сітки і ціну метру).

Інтерв'ю
Органічне землеробство в поєднанні з бджолозапиленням - новий перспективний тренд у сільському господарстві. Не відстають від світових тенденцій і українські аграрії. Компанія "Агроінвест Холдинг" ризикнула і запустила пілотний проект з... Подробнее
Виробники добрив та аграрії не можуть дійти згоди у питанні справедливого ціноутворення на добрива вітчизняного виробництва. Ця ситуація викликає занепокоєння.

1
0