Спецможливості
Новини

8 порад, як фермеру забезпечити стабільні продажі

20.09.2017
2128
8 порад, як фермеру забезпечити стабільні продажі фото, ілюстрація
Фермер працює або повинен працювати для отримання прибутку, тому головна його задача - не виробництво, а продаж

Фермер працює або повинен працювати для отримання прибутку, тому головна його задача - не виробництво, а продаж. І саме на правильність реалізації продукції потрібно спрямувати основні сили. Так вважає власник фірми Segment Y.G. Business Development Ltd, фахівець Міжнародного Навчального Центру ім. Голди Меїр (Ізраїль) Яків Горохівський, пише propozitsiya.com за матеріалами infoindustria.com.ua.

За його словами, виготовити товар набагато легше, ніж його продати. Тому маркетингу та продажам потрібно приділяти більше уваги. У маркетингу є закони, і якщо дотримуватися їх, то простіше досягти успіху.

1. Краще бути першим, ніж найкращим. Вас ні з ким не порівнювнюють, у вас немає конкурентів

"Створюйте нову галузь, в якій ви зможете бути лідером. Для цього достатньо подати себе по-іншому. Один з моїх клієнтів, масажист, змінив підхід в рекламі, оголошуючи не про масажі, а про позбавлення болю в спині, і отримав багато нових клієнтів, хоча, як і раніше, робив ті ж самі масажі. Клієнт в принципі уявляє свою проблему, але він її не актуалізує. Няня втратила роботу і не могла знайти нову. З'ясувалося, що у неї є сестра-близнюк, і ми це використали. Вона дала оголошення:  "Маю досвід виховання близнюків". Тепер вибирала вона, а не її, тому що батьки не думали, що може бути такий фахівець", - коментує експерт.

2. Краще бути першим по розуму, ніж першим на ринку

Завдання бізнесу - "залізти" у голову свого споживача, щоб продукція ферми ідентифікувалась будь-де без слів. Побачив картинку - увімкнув відчуття. Наприклад, побачив "Made in Germany" - асоціація "якість".

3. Маркетинг - це не боротьба між продуктами, це боротьба між сприйняттями цих товарів

"Іншими словами, як ви піднесете товар, так його і приймуть. Презентація товару важливіша за його якість. Телевізори Toshiba і Sony нічим не відрізняються, різниця в тому, як їх піднесли: дизайн, колір", - підкреслює Я. Гороховський.

4. Якщо ти прагнеш до другого місця, твоя стратегія визначається лідером

"У такому випадку ти ніколи не можеш передбачити тенденції ринку. У бізнесі ти не стоїш на одному місці, постійно змінюються тенденції, постійно є рух. Якщо ти отримуєш те, що залишається після інших, то ти не просуватимеш свій бізнес вперед - будеш іти назад. Другий довго на ринку не протримається ", - упевнений спікер.

5. Щоб отримати щось одне, доводиться відмовитися від чогось іншого

Це факт життя, без цього не подолати проблеми. Ви повинні описати ті умови, за яких ви закриєте бізнес.

6. Коли ви визнаєте свої помилки, клієнт оцінює це

"Ми всі помиляємось. Визнання помилки можна використовувати, як позитивний хід. По-перше, дайте людині висловити все, щоб не було повторних претензій, не сперечайтеся. По-друге, подякуйте за зауваження. І з цього моменту ображений вам робить вхідну рекламу ", - стверджує Я. Гороховський.

7. Без належного фінансування ідея не розпустить "крила"

На сьогоднішній день можна відкрити малий бізнес, не вкладаючи інвестицій. Як і з ким я можу просунутися. Так, на початку я отримаю менше, але побудую ланцюжок.

8. Найцінніше в бізнес - клієнти

"Якщо є клієнти, ваш бізнес буде існувати. І навіть виробники повинні мати базу інформації про своїх клієнтів. В цій базі повинні бути записані вік, стать, хобі, сім'я. Така інформація важлива для вас, коли з'являється така база, можете переходити на супутний товар, крім того, можете цю інформацію використовувати в інших галузях", - радить власник Segment YG Business Development Ltd.

Інтерв'ю
Рейдерство – стихійний термін, що дослівно означає «недружнє захоплення активів». В аграрній сфері найчастіше використовуються підроблені документи, а часто — в купі із тупою грубою силою. Чому рейдерство набуло такого поширення в Україні... Подробнее
У Нідерландах існує сумна приказка: «Фермерові належать тільки його жінка й діти, все інше на фермі належить банку». Тобто, банки понавидавали всім фермерам аж до найменших стільки кредитів, скільки

1
0