Спецможливості
Новини

Китай зібрав безпрецедентний врожай часнику

05.09.2017
2586
Китай зібрав безпрецедентний врожай часнику фото, ілюстрація

У сезоні-2017 Китай серйозно зміцнив свої позиції на світовому ринку часнику і має намір наростити його експорт. Сприятливі погодні умови дозволили зібрати солідний урожай часнику дуже хорошої якості, пише propozitsiya.com за результатами моніторингу зарубіжних ЗМІ.

Збільшення попиту на роздрібному ринку часнику в 2016 році спонукало фермерів, які вирощують цю культуру в повіті Цзіньсян провінції Шаньдун на сході Китаю, істотно розширити свої плантації. Загальний розмір всіх виробничих площ виріс не менше ніж на 30%.

Китайський повіт Цзіньсян спеціалізується на вирощуванні часнику. Тут також сконцентровано міжнародну торгівлю цією культурою. Звідси часник продають більш ніж у 100 країн світу.

У 2017-му місцеві фермери зібрали рекордний урожай часнику. «Погодні умови в цьому році були в цілому краще, ніж у минулому, без будь-яких екстремальних явищ, тому урожай часнику з гектара набагато вищий, і якість продукції радує», - говорить Адам Лі з компанії Jinxiang Homage Imp & Expo. Co., що займається виробництвом і реалізаціє свіжих овочів і фруктів.

Його компанія уклала контракти на вирощування часнику на 333 га. Крім того, вона додатково скупила урожай цієї культури у місцевих фермерів.

У цьому році місцевий часник більший за розміром і має більш товсту шкірку в порівнянні з урожаєм минулого року.

Весь часник вищої якості піде на експорт у Південно-Східну Азію, Південну Африку та на Близький Схід через порт у Циндао.

Істотне збільшення обсягу виробництва знизило експортну ціну на цю культуру більш ніж на 20% у порівнянні з ціною минулого року. Водночас обсяги експорту значно зросли.

Нагадаємо, Китай є безперечним світовим лідером із виробництва часнику. Хоча ціна на єгипетський та індійський часник нижча, їх якість не така висока, як у китайського часнику.

Переклад Валентини Червоножки

Інтерв'ю
14-15 березня в Одесі пройшов черговий конгрес "Органічна Україна". Органічне землеробство, як і кожне явище, має як своїх прихильників, так і своїх противників. І у тих, і у інших є свої аргументи. Тож сьогодні редакція сайту «Пропозиція... Подробнее
Нова кліматична політика ЄС і міжнародних організацій викликала занепокоєння широких кіл виробників по всьому світі. Адже вона вимагає закрити цілі галузі. І хоча йдеться передусім про видобуток корисних копалин, енергетику і металургію,... Подробнее

1
0