Спецможливості
Новини

У В’єтнамі скасано заборону на імпорт української пшениці

07.06.2018
1427
У В’єтнамі скасано заборону на імпорт української пшениці фото, ілюстрація

Міністерство сільського господарства та розвитку села Соціалістичної Республіки В’єтнам ухвалив постанову про поновлення імпорту пшениці з України, пише propozitsiya.com. Про це заявили в прес-службі Українській зерновій асоціації. Згідно з повідомленню, постановою ухвалено рішення відновити імпорт української пшениці та здійснювати суворий фітосанітарний контроль під час імпорту зерна з України.

За словами президента УЗА Миколи Горбачьова, це є ознакою високої якості українського зерна на світових ринках та підтвердженням репутації України як надійного міжнародного партнера у зерновій галузі.

«Відкриття ринку В’єтнаму для української пшениці розширить географію українського експорту. Це великий здобуток всієї України – як бізнесу, так і державних органів, з якими ми працювали останні три роки», – наголосив він

За даними асоціації, поновлення імпорту пшениці до В’єтнаму стало можливим завдяки проведеним перемовинам української та в’єтнамської сторін. Зокрема, у квітні цього року завершився візит делегації Республіки В’єтнам до України, під час якого в’єтнамська сторона була ознайомлена з фітосанітарними процедурами, які здійснюються на території України при експорті пшениці.

«Під час триденного візиту в’єтнамської делегації в квітні цього року Українська зернова асоціація спільно з Держпродспоживслужбою продемонструвала високий технологічний рівень підприємств зернової галузі та відповідність високим міжнародним стандартам роботи вітчизняних лабораторій», – додав Микола Горбачьов.

Як повідомляє УЗА, 2015 року Соціалістична Республіка В’єтнам (СРВ) тимчасово заборонила імпорт пшениці з України у зв’язку з виявленням у зерні амбарного довгоносика, заражене зерно ввозили за підробленими фітосанітарними сертифікатами.

Ключові слова: імпорт, пшениця, санкции

Інтерв'ю
Нова кліматична політика ЄС і міжнародних організацій викликала занепокоєння широких кіл виробників по всьому світі. Адже вона вимагає закрити цілі галузі. І хоча йдеться передусім про видобуток корисних копалин, енергетику і металургію,... Подробнее
Ма­рек Руж­няк— влас­ник гру­пи ком­паній Agro-Land Group
Аг­рар­на Поль­ща та­кож міцно «при­кипіла» до Ук­раїни, ад­же польські тех­но­логії, техніка, посівний та насіннєвий ма­теріал уже дав­но от­ри­ма­ли схва­лен­ня ук­раїнських сільгоспви­роб­ників і

1
0