Спецможливості
Новини

В Індії очікується посуха. Що буде з цінами на продовольство на другому за обсягом ринку світу?

01.07.2019
783
В Індії очікується посуха. Що буде з цінами на продовольство на другому за обсягом ринку світу? фото, ілюстрація

За сезон мусонів (червень-вересень) в Індії, як прогнозується, кількість опадів буде на 43% нижчою за середню багаторічну. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Indian Express.

Крім того, за весну, яку ще називають в Індії передмусонним сезоном, опадів випало на чверть менше норми. Водночас запаси пшениці й рису в країні на 1 червня склали близько 82 млн т, що є рекордом на цю дату за останні 7 років. Це вдвічі більше за мінімально необхідні стратегічні запаси.

Крім того, запаси нуту становлять понад 2,2 млн т, чорної сочевиці (ураду) – 540 тис. т, машу (вігна промениста) – майже 300 тис. т, каяну (голубиного гороху) – 840 тис. т і сочевиці – 200 тис. т. «Таких великих запасів бобових – більше 4 млн т – на початку сезону не було ще ніколи. Це дасть змогу зберегти стабільну ситуацію навіть за умови дефіциту вітчизняного виробництва у випадку малої кількості опадів у сезон мусонів», - сказав Санджив Кумар Чадха, керуючий директор Національної федерації сільськогосподарських кооперативів. І хоч ціни на бобові на індійському ринку в травні були на 18% вищі, ніж рік тому, вони ще не досягли мінімальних цін підтримки – рівня, за досягнення якого уряд відкриває ринок для імпорту. Тому на нут зберігається 60%-ве імпортне мито.

Переклав Богдан Малиновський, b.malinovskiy@univest-media.com

Інтерв'ю
Співзасновники компанії Андрій Марійчин та Олексій Голуб.
«НОВИЙ ЕЛЕВАТОР» свою діяльність розпочав 12 років тому із надання послуг сушіння зерна на обладнанні відомих іноземних виробників. Особливістю роботи цієї компанії, її підходів до роботи, було використання в якості палива для отримання... Подробнее
Ма­рек Руж­няк— влас­ник гру­пи ком­паній Agro-Land Group
Аг­рар­на Поль­ща та­кож міцно «при­кипіла» до Ук­раїни, ад­же польські тех­но­логії, техніка, посівний та насіннєвий ма­теріал уже дав­но от­ри­ма­ли схва­лен­ня ук­раїнських сільгоспви­роб­ників і

1
0