Спецможливості
Новини

2019 року в Україні стартують комерційні продажі сівалки Lemken Azurit 9

18.05.2018
1563
2019 року в Україні стартують комерційні продажі сівалки Lemken Azurit 9 фото, ілюстрація

Наступного року в Україні стартують комерційні продажі сівалки точного висіву Lemken Azurit 9 від найбільшого виробника грунтообробної техніки в Західній Європі німецької компанії Lemken. Про це стало відомо під час «Дня агротехнологій», що пройшов 17 травня поблизу Києва на базі Бориспільського відділку компанії «Агро-Регіон», повідомляє propozitsiya.com.

Наданий момент для демонстраційного показу в Україну завезено два агрегати Azurit 9, випробування яких в різних куточках України на різних полях вже пройшли в 32 господарствах.

Azurit 9 має ряд особливостей, головною серед яких є інноваційна система висіву DeltaRow. Замість традиційних технологій, за яких посів насіння проводиться в один рядок, конструктори компанії зробили ставку на два зміщених один щодо одного напівряди з інтервалом 12,5 см. Сівалка має 8 подвійних секцій, кожна із яких висіває своє міжряддя завширшки 12,5 см. Відстань між секціями становить 75 см. Завдяки цьому на кожну рослину припадає на 70% більше площі, в результаті чого поліпшується надходження води і поживних речовин. Така розкладка насіння в рядку дає змогу оптимально використовувати кореневу систему, що може, за словами представників Lemken, збільшити врожайність на 10%. За допомогою сівалки Azurit можливий точний і ефективний посів кукурудзи, сої, соняшнику або ріпаку зі швидкістю до 15 км/год.

Крім того, Lemken Azurit 9 обладнаний зерновим бункером об'ємом 600 л, що дорівнює в середньому 500 кг зерна. За густоти 90 тис насінин на гектар в середньому такого бункера вистачає на 17,5 га посіву цією сівалкою.

Сівалка обладнана фронтальним баком для добрив на 2000 л. Є комплектація із сошником для внесення добрив та без нього. Azurit 9 може працювати на високих швидкостях - від 8-10 до 17-18 км/год.

 

Надія Лядецька, n.liadetska@univest-media.com

Ключові слова: сеялка, Lemken Azurit 9

Інтерв'ю
Швидка зміна кліматичних умов, нестійка економічна ситуація в Україні та світі, обмеження доступу до основних виробничих ресурсів та їхнє суттєве здорожчання змушують як світових, так і вітчизняних аграріїв шукати більш раціональні... Подробнее
заступник директора з наукової роботи Інституту фізіології та генетики рослин НАН України, доктор біологічних наук, професор, член-кореспондент НАН України Віктор Швартау
Щойно збирання озимини повністю завершилося, сайт «Пропозиція» звернувся до заступника директора з наукової роботи Інституту фізіології та генетики рослин НАН України, доктора біологічних наук, професора, член-кореспондента НАН України... Подробнее

1
0