Спецможливості
Новини

За наявності холодильників на часнику можна отримувати 200–300% рентабельності

31.01.2017
2730
За наявності холодильників на часнику можна отримувати 200–300% рентабельності фото, ілюстрація
Часниковий ринок в Україні діє тільки в сезон, бо нема де зберігати продукт

В Україні треба побудувати мережу холодильних камер, холодильних складів. Бо якщо купити 100 т українського часнику влітку і покласти на зберігання до Нового року, то можна заробити 200–300%. Таку думку висловив власник «Часникової ферми» і часникових фермерських магазинів, експерт з часнику з Великої Британії Колін Босвел в інтерв’ю журналу «Плантатор», пише propozitsiya.com.

Він зазначив: часниковий ринок в Україні діє тільки в сезон, бо нема де зберігати продукт. Британський фермер вважає, що український бізнес на часнику має проблеми зі сприйняттям, баченням бізнесу. «Зараз це нескладний ринок. Продають весь урожай до осені ‒ і все», ‒ констатував він.

Експерт зазначив, що в Україні багаті ґрунти та сприятливий клімат, але не всі сорти часнику для нього годяться. Гігантський Елефант, або слонячий часник, за словами К.Босвела, не годиться, а от стрілкуючі цілком успішно вирощують, вони дуже схожі на часник, який був тисячу років тому. Він також рекомендує українським аграріям придивитися до часнику з більшими головками, оскільки такий зараз легше продати в Європі, там його цінують.

Світові ціни на часник залежать від китайського врожаю, підкреслив К.Босвел. «Китайці зменшують площі під часником. До того ж не весь їхній урожай годиться для експорту. Китайського часнику в світі меншає ‒ це нам на руку. Наступного року очікуємо подорожчання. Але вільні ніші на ринку все одно хтось займе. Питання тільки в тому, хто саме», ‒ констатував він.

Ключові слова: чеснок, експорт

Інтерв'ю
Враховуючи насиченість ринку сучасною багатофункціональною технікою, завоювати позиції лідера продажів доволі не просто. Пропонований продукт чи послуга повинні мати власні унікальні технічні рішення, що робить їх особливим та затребуваним... Подробнее
Всі ми неодноразово чули, що збільшення продуктивності зернозбиральних комбайнів можливе лише завдяки впровадженню сучасних рішень автоматизації робочого процесу. Адже розширення каналу проходження маси в комбайнах дедалі більше... Подробнее

1
0