Спецможливості
Новини

Попередні прогнози вказують на збільшення виробництва пшениці в 2019 році

11.02.2019
943
Попередні прогнози вказують на збільшення виробництва пшениці в 2019 році фото, ілюстрація

В останньому «Зведенні попиту на зернові та пропозиції зернових» ФАО підняла оцінку світового виробництва зернових у 2018 році до 2611 мільйонів тонн, що відображає перегляд у бік збільшення обсягів виробництва кукурудзи, пшениці і рису. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ФАО.

Прогноз щодо виробництва пшениці на 2019 рік є в цілому сприятливим, а ранні прогнози вказують на значне відновлення виробництва в Європейському союзі і Російській Федерації.

Прогнози щодо виробництва кукурудзи в цілому найбільш сприятливі в Аргентині і Бразилії, тоді як посушлива погода негативно позначається на перспективах врожаю в Південній Африці.

ФАО підвищила оцінку споживання зернових у світі в сезоні 2018/19 р до 2 657 млн.тонн, що на 1,7% вище показника 2017/18 р. Очікується, що попит на зерно в якості кормів для тварин збільшиться, оскільки попит на пшеницю зросте в Австралії через вплив посушливої погоди, а попит на фуражне зерно в Китаї, Мексиці і США досягне рекордно високого рівня.

Оскільки передбачається, що попит перевищить пропозицію, світові запаси зернових, згідно з прогнозами, скоротяться на 45 мільйонів тонн, або на 5,6 відсотка. Це призведе до того, що світове співвідношення запасів до споживання зернових знизиться до 28,5 відсотка з рекордно високого рівня в 30,8 відсотка в 2017/18 році.

Згідно з останнім прогнозом ФАО, міжнародний товарообіг усіма зерновими культурами досягне 416 млн. тонн в маркетинговому сезоні 2018/19 рр., що незначно нижче рекордного показника 2017/18 рр.

Інтерв'ю
Геннадій Юдін, віце-президент ВГО "Українська горіхова Асоціація"
Горіхівництво за останній час уже встигло стати однією із найбільш скандальних галузей аграрного виробництва. Після всім відомого  розголосу  із «горіховою мафією» цікавість до саджанців та
Російська агресія вдарила по всій вітчизняній аграрній сфері – від фермерів до агрохолдингів. Про те, як великі агрокомпанії справляються з проблемами, які навалилися на сільгоспвиробників нинішньої весни, і ще й примудряються допомагати... Подробнее

1
0