Спецможливості
Новини

KWS зосереджується на свободі вибору селекціонерів

06.09.2023
697
KWS зосереджується на свободі вибору селекціонерів фото, ілюстрація

Для подолання викликів майбутнього, пов'язаних зі зміною клімату, продовольчою безпекою та переходом до більш сталого сільського господарства, інновації в селекції рослин для виведення нових гібридів рослин стають як ніколи важливими. Ключовим є доступ до інновацій на справедливих і раціональних умовах із забезпеченням належного захисту інтелектуальної власності.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз KWS.

Традиційна селекція, а також використання нових технічних процесів, таких як мутагенез (включаючи редагування геному), мають велике значення для майбутнього розвитку сильних і стійких гібридів. Таким чином, у правах на інтелектуальну власність у селекції рослин повинні враховуватися обидва підходи і надаватися селекціонерам можливість вибору того, як саме вони хочуть працювати у майбутньому. Тому принцип «Вибір селекціонера» лежить в основі позиції компанії KWS щодо питань інтелектуальної власності, яка нещодавно була переглянута.

Щоб надійно захистити цю свободу вибору у селекції, компанія KWS зобов'язується дуже ретельно розглядати майбутні патентні заявки, щоб гарантувати, що традиційні варіанти селекції все ще можливі без необхідності отримання ліцензій. Крім того, компанія KWS дотримується відповідальної стратегії щодо патентування основних продуктів харчування та кормів для тварин.

У цьому контексті компанія KWS зауважує, що вона звузила дію нещодавно виданого патенту на перетравність кукурудзи (EP3560330) з огляду на вищезгадані аспекти за допомогою «угод про відмову від правових претензій» (тип вільної ліцензії). Більш детальна інформація, включаючи відповідні шаблони угод, доступна в розділі каталогу «TraitWay» на корпоративному глобальному веб-сайті компанії KWS.

Компанія KWS вже деякий час пропонує доступ до запатентованих стійкостей рослин в Європі на справедливих умовах через KWS TraitWay та галузеві ліцензійні платформи – платформу ліцензування сільськогосподарських культур (ACLP) та міжнародну ліцензійну платформу для овочів (ILP).

«Компанія KWS підтримує розробку більш комплексних і загальногалузевих рішень для полегшення доступу до запатентованих стійкостей шляхом безперешкодної передачі технологій у селекції рослин. Ми переконані, що інновації потребують відкритого та прозорого підходу до обміну технологіями та знаннями, щоб відповісти на майбутні виклики», – говорить Клаудія Галлебах, керівник глобального відділу права та інтелектуальної власності компанії KWS.

Інтерв'ю
Кілька місяців тому асоціацію «Укрсадпром» очолив кандидат с.-г. наук Олександр Матвієць, який раніше був заступником голови асоціації, пізніше  Головою Ревізійної  комісії.  Днями сайт «Пропозиція» поспілкувався з ним про актуальні... Подробнее
Посівам сільськогосподарських культур в Україні шкодять близько 700 видів бур’янів. Усього некультивованих рослин у нашій державі налічується понад 3500 видів. Бур’яни «паразитують» у посівах культур, пригнічуючи їхній потенціал і знижуючи... Подробнее

1
0