Спецможливості
Новини

Компанія Syngenta пропонує допомогу Україні у реформуванні аграрного сектору

14.05.2018
1143
Компанія Syngenta пропонує допомогу Україні у реформуванні аграрного сектору фото, ілюстрація

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа та керівництво компанії Syngenta провели зустріч, на якій обговорили процес адаптації законодавства України до стандартів ЄС у галузях насінництва, засобів захисту рослин, біотехнологій, пише propozitsiya.com  з посиланням на прес-службу Держпродспоживслужби.

Зустріч була ініційована представниками компанії Syngenta з метою обговорення перспектив аграрного сектору України в сучасних умовах.

Сторони звернули увагу, що враховуючи поглиблення співпраці України з ЄС у сфері агропромислового комплексу, а також виклики, з якими стикаються українські агровиробники у сучасних умовах, є потреба постійно проводити діалог між представниками державної влади та бізнес-спільнотою.

На зустрічі були розглянуті такі питання: наближення законодавства України до стандартів ЄС у галузях насінництва, засобів захисту рослин, біотехнологій тощо, а також були розглянуті практичні аспекти реалізації та виклики для сільського господарства країн Євросоюзу у зв’язку з ухваленням деяких розділів законодавства ЄС в аграрній сфері.

 

Як відомо, Компанія Syngenta є однією з провідних світових компаній, в якій працюють понад 28 тис. співробітників у 90 країнах. Штаб-квартира компанії розташована в Базелі (Швейцарія). Syngenta має значні потужності для розробок, досліджень, а також виробництва у всьому світі.

Інтерв'ю
Раїса Вожегова, доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент НААН України, директор Інституту зрошуваного землеробства
Інститут зрошуваного землеробства НААН України посів 1-е місце серед експортерів наукоємної продукції та отримав Міжнародний сертифікат «Експортер року». Його керівника - доктора сільськогосподарських
Фахівці вітчизняної молочної галузі наголошують: «У будь-якому разі ферма не може призупинити свою роботу, вона має працювати! І перше, на чому не можна економити, — на відтворенні!»
Українські молочні ферми продовжують відчайдушно працювати в умовах війни, постійно стикаючись з новими виробничими викликами і величезними фінансовими труднощами. Багатьом із них доводиться або починати все спочатку, або перебудовувати ... Подробнее

1
0