Спецможливості
Новини

Bayer визнає труднощі в досягненні мирової угоди щодо позовів на $11 млрд

02.09.2020
873
Bayer визнає труднощі в досягненні мирової угоди щодо позовів на $11 млрд фото, ілюстрація

Компанія Bayer визнала існування перешкод у досягненні мирової угоди щодо позовів на суму $11 млрд, поданих до американських судів з приводу шкоди, нібито завданої внаслідок застосування гербіциду Раундап. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на agweb.com.

Це сталося після того, як група американських суддів висловила сумнів у прогресі угоди. Наслідком стало падіння акцій Bayer на 3%.

В червні компанія Bayer оголосила про досягнення угоди в трьох чвертях зі 125 тисяч позовів, відповідачем за якими вона стала в результаті придбання компанії Monsanto. Вона відзначила, що мирові угоди щодо нинішніх позовів можуть стати моделлю для врегулювання майбутніх і запропонувала створити команду науковців, яка б урегульовувала будь-який позов у майбутньому з метою досягнення мирової угоди.

Компанія Bayer заявила: «Завжди знаходяться якісь перешкоди під час впровадження рішень такого масштабу, але ми залишаємося впевненими в досягненні і виконанні всеосяжної угоди». Окружний суддя розповів, що сторони повинні продовжити роботу над укладенням угоди і домовитись про наступні кроки перед слуханнями, призначеними на 24 вересня.

Компанія Bayer сподівається, що судовий процес буде призупинено принаймні до цієї дати. В компанії заявили: «Ми впевнені, що досягнення угод до цієї дати зніме потребу в подальшому судовому розгляді».

В липні окружний суддя висловив занепокоєння планом створення незалежної групи науковців, яка б оцінила канцерогенність гліфосатів на кшталт Раундапу, побоюючись, що це затримає вирішальну стадію судового процесу. Тим часом Раундап продовжує продаватись без попередження про канцерогенність.

 

Переклав Богдан Малиновський, b.malinovskiy@univest-media.com

Ключові слова: Байєр, Раундап, глифосаты

Інтерв'ю
Горіхівництво залишається чи не найприбутковішим напрямком садівництва
Цікавість до горіхівництва як до прибуткового бізнесу зростає. Про особливості цього сегменту розповідає директор Інституту горіхоплідних культур Віталій Радько.     
Як товарне кредитування з відстрочкою платежу та з можливістю розрахунків вирощеним врожаєм допомагає українським фермерам утриматися на ногах і стабілізувати фінансове становище своїх господарств Українське представництво... Подробнее

1
0