Спецможливості
Новини

АСТАРТА завершила переробку тростинного цукру-сирцю і розпочинає сезон цукроваріння 2021

15.09.2021
545
АСТАРТА завершила переробку тростинного цукру-сирцю і розпочинає сезон цукроваріння 2021 фото, ілюстрація

АСТАРТА повністю завершила переробку всього обсягу законтрактованого імпортованого тростинного цукру-сирцю на Яреськівському цукровому заводі. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на astartaholding.com.

Загалом вироблено 73,4 тис. тонн цукру, який відповідає високій категорії якості європейських стандартів. 100% всієї виробленої з сирця продукції вже законтрактовано.

Валерій Соколенко, виконавчий директор агропромхолдингу «АСТАРТА-КИЇВ»:

«Рішення Компанії щодо імпорту та переробки тростинного цукру-сирцю було свідомим і, як показує час, вірним. Завдяки створенню резервного об’єму цукру АСТАРТІ вдалося не допустити виникнення його дефіциту у пікові періоди і забезпечити безперебійне постачання нашим споживачам та покупцям у достатній кількості до надходження цукру з нового урожаю. 

Такі заходи дозволили не лише стабілізувати ситуацію на ринку цукру в Україні, але й сприяли додатковому завантаженню виробничих потужностей Компанії, створенню робочих місць та збільшенню податкових надходжень до державного та місцевого бюджетів».

Тим часом виробничі підрозділи агропромхолдингу розпочали копку цукрових буряків. Загальна площа їх збирання становить 33,4 тис. га. 
Незважаючи на дещо пізній, через холодну та дощову весну, старт початку збирання, всі роботи будуть виконані в оптимальні терміни. Фітосанітарний стан цукрових буряків гарний. 

Вже 15 вересня розпочнуть роботу цукрові підприємства АСТАРТИ. Всього у виробничому сезоні 2021 року планується робота п’яти цукрових заводів. Першим почне прийом продукції на переробку Жданівський цукровий завод. У третій декаді вересня будуть запущені Наркевицький та Яресківський цукрові заводи, а на початку жовтня — Новооржицький та Глобинський.

Інтерв'ю
Одним із найвідоміших не лише в Україні, а й у всьому світі центрів пшеничної селекції є Миронівка (Київщина), яку недарма називають пшеничною столицею, батьківщиною української озимої пшениці, адже саме тут працює Миронівський інститут... Подробнее
Михайло Філатов та Ірина Леженіна
Кількість комах-запилювачів скорочується по всій планеті, оскільки руйнуються осередки їхнього проживання — незаймані куточки природи. Критична ситуація посилилася під час воєнних дій на території України. Ми розпитали вчених Державного... Подробнее

1
0