Спецможливості
Новини

«КВС-УКРАЇНА» застосовує на насіннєвому заводі технічні ноу-хау

17.02.2017
1797
«КВС-УКРАЇНА» застосовує на насіннєвому заводі технічні ноу-хау фото, ілюстрація
На підприємстві існує комплексний підхід. Кожна операція, проведена з насінням, спрямована на поліпшення його якості

На сьогоднішній день багато компаній розраховують протруйники на тонну насіння. У той же час, в «КВС-УКРАЇНА» вже кілька років оперують тільки розрахунками норми витрати протруйника на одну насінину, що є запорукою якісного захисту насіння при протравлюванні.

Філософія доопрацювання насіння в компанії проста - робота над якістю кожної насінини. Про це розповів генеральний директор компанії «КВС-УКРАЇНА» Олександр Федоров, пише propozitsiya.com з посиланням на Latifundist.com.

Розповідаючи про технічні ноу-хау заводу в Кам'янець-Подільському, він підкреслив, що на підприємстві існує комплексний підхід. Кожна операція з насінням, спрямована на поліпшення його якості.

В першу чергу, це сушіння насіння кукурудзи, яке повністю автоматизоване з можливістю перенаправлення потоку повітря знизу-вгору і навпаки, що забезпечує ніжний режим сушки. При обмолоті робиться попереднє очищення насіння, на чистку і калібрування насіння надходять вже очищене - це дозволяє більш точно налаштувати машини для фінішної чистки і калібрування.

Ще однією «фішкою» заводу є наявність фотосепаратору CIMBRIA-обладнання, яке не часто зустрічається в Україні. Дана машина дозволяє на мікрорівні визначити пошкодження насіння і потім, немов «попелюшка», відбирає бите або ж пошкоджене насіння. Крім того, одним з ноу-хау підприємства є просушування насіння після протруєння. Ця операція дозволить уникнути проблем злипання насіння в мішку, а також мінімізувати їх запиленість.

Як зазначив О. Федоров, схема співпраці з клієнтами передбачає вирощування насіння селекції KWS не на своїх полях, а на насінницьких ділянках у клієнтів. На сьогодні це близько 15 господарств, розташованих в радіусі 150-200 км навколо Кам'янець-Подільського. У планах - розширення співпраці, збільшення площі під зрошенням на насіннєвих ділянок.

Нагадаємо, у 2016 році в Кам'янець-Подільському Хмельницької області компанія «КВС-УКРАЇНА» відкрила один з найсучасніших насіннєвих заводів в країні, потужністю 6 тис. т насіння в рік.

Інтерв'ю
Максим Мартинюк  Держгеокадастр
За посадою Максимові Мартинюку належить опікуватися усіма землями держави. Тому перше запитання до голови Держгеокадастру цілком зрозуміле...  
За високої інтенсивності інвазій паразитарні захворювання можуть завдавати господарствам чималого виробничого клопоту та призводити до вагомих економічних збитків. Так, за даними фахівців, втрати молочної продуктивності можуть сягати 20-60... Подробнее

1
0