Спецможливості
Новини

Агролайфхак: контролюємо вівсюг і падалицю на ріпаку

26.06.2017
3578
Агролайфхак: контролюємо вівсюг і падалицю на ріпаку фото, ілюстрація
Вівсюг і падалиця є двома найбільш поширеними бур'янами, які потрібно контролювати кожен рік

При виборі гербіцидів для вівсюга потрібно знати про всі групи агрохімії, які аграрії використовують під час сівозміни. Гербіциди групи 2 стали популярним вибором для контролю вівсюга, але потрібно бути обережними та не зловживати тільки агрохімією цієї групи при сівозмінах. В іншому випадку, без належного контролю полях не знадобиться багато часу, щоб рослини розвинули опір. Про це попереджає представник агрономічного обслуговування Syngenta Canada Стерлінг Мітчелл, пише propozitsiya.com з посиланням на agroxxi.ru.

За словами експерта, варіант боротьби зі стійкістю полягає в тому, щоби використовувати групи 1 і 2, в той же час включивши в сівозміну гербіциди групи 8 при можливості.

"Падалиця ріпаку має особливо важливе значення в технології вирощування ярого та озимого ріпаку. Насіння ріпаку можуть зберігати схожість в грунті десятиліттями і засмічувати наступні культури", - підкреслює С. Мітчелл.

У господарствах, які обробляють ярий та озимий ріпак, ярий ріпак є бур'яном в озимому ріпаку і навпаки. Також падалиця ріпаку призводить до збільшення густоти стояння рослин озимого ріпаку, що негативно впливає на перезимівлю в зв'язку з переростанням рослин. Надмірна густота стояння рослин у вологі роки призводить до вилягання посівів.

При падалиці ріпаку важливо уникати використання продуктів, які пропонують тільки придушення падалиці, а не контроль.

"Крім того, розгляньте використовувану раніше систему вирощування ріпаку, оскільки у вас може бути падалиця з толерантністю до гліфосату", - радить експерт Syngenta.

Ключові слова: Ріпак, овсюг, падалица, Syngenta

Інтерв'ю
Люди, які в усьому шукають позитив, відзначають, що нинішньої весни на полях хоча б хвороби не дошкуляють. «І так, і ні», — коментує ситуацію менеджер з технічної підтримки напряму захисту насіння компанії «Сингента», фітопатолог, кандидат... Подробнее
ВВП Угорщини в 2016 році зросло на 3,5-5% і вона потрапила в число 7 країн ЄС, чий дефіцит бюджету склав менше 3%. «Україна - одна з найбільших наших сусідніх держав. У 2016 році двосторонні україно

1
0