Спецвозможности
Новости

ВІтаємо героїв!

26.09.2008
620
ВІтаємо героїв! фото, иллюстрация

Добробут суспільства залежить від успішної роботи всіх галузей економіки. Та саме на аграрній лежить найбільша відповідальність — за хліб на столі зокрема і за продовольчу безпеку країни загалом. Тому оцінкою зробленого галуззю є громадське визнання як у широкому розумінні, так і в номінаціях щорічної Національної іміджевої програми “Суспільне визнання”, яка відзначає кращі вітчизняні підприємства різних галузей.

За трудові дні, віддані на шляху до цих нагород, номінантам подякував заступник Міністра агропромислового розвитку Олександр Шевченко.
Дипломом та нагрудним знаком “Суспільне визнання” нагороджені:
“Сільськогосподарсько-виробничий кооператив “Лабунський”, голова правління — Микола Олицький. Підприємство є багатогалузевим господарством із вирощування зернових, цукрових буряків, картоплі, ріпаку, з розвинутим м’ясо-молочним тваринництвом.
ТОВ “Науково-виробнича агрофірма “Степова”, президент — Леонід Рисін. Підприємство спеціалізується на вирощуванні зернових та технічних культур. Агрофірма “Степова” посідає 3 місце в Україні за сортовипробуванням сортів та гібридів насіння, має 22 ліцензовані сорти га гібриди насіння.
Черкаська обласна державна лабораторія ветеринарної медицини, директор — Олег Неволько. Підприємство здійснює лабораторно-діагностичні дослідження в галузі ветеринарної медицини, вважає своїм професійним досягненням атестацію за ІSO і німецькою акредитаційною системою DAR.
ЗАТ “Птахокомбінат “Дніпровський”, голова правління — заслужений працівник сільського господарства України Юрій Тихонов. Підприємство займається розведенням птиці і кролів, оптовою торгівлею зерном та кормами для тварин, іншими видами оптової торгівлі. Асортимент птахівничої продукції, яку виробляє підприємство, нараховує до 30 видів.
ПП “Імпалс”, директор — Артур Каплан. Підприємство спеціалізується на переробці зернових на сортове борошно, на виробництві круп та макаронних виробів.
Всеукраїнська ділова газета “Аграрний тиждень. Україна”, керівник проекту — Наталія Черешинська.
ПП“Радівське”, директор — Анатолій Пачевський. Основний напрям роботи підприємства — зерново-буряковий.
Заслужений працівник сільського господарства Геннадій Грінченко, заступник генерального директора державного підприємства “Науково-дослідний виробничий агрокомбінат “Пуща-Водиця”.
ТОВ “Завод “Проммаш”, генеральний директор — Володимир Атрощенко. Підприємство є виробником широкозахватних культиваторів, а також швидкозношуваних запасних частин до закордонної та вітчизняної грунтообробної техніки.
Дипломом та нагрудним знаком “Успішний керівник” нагороджені:
Заслужений працівник сфери послуг України Анатолій Карпенко, президент закритого акціонерного товариства “Полюс”.
Юрій Кормишкін — голова правління відкритого акціонерного товариства “Правда”.
Наталія Афанасьєва — голова правління відкритого акціонерного товариства “Миколаївський комбінат хлібопродуктів”.
Дипломом та нагрудним знаком “Бізнес-потенціал” нагороджено Михайла Лазаренка — голову СФГ“Прогрес”.
Колектив підприємства займається вирощуванням культур у поєднанні з тваринництвом: виробництвом та реалізацією елітного та репродукційного насіння зернових культур, розведенням та відгодівлею великої рогатої худоби та свиней, виробництвом молока та м’яса.
Бронзовою статуеткою та дипломом “Еталон якості” нагороджені:
ТОВ “Таврійська продовольча компанія”, директор — В’ячеслав Гречишников. Основним видом діяльності підприємства є закупівля, переробка і торгівля бджолиним медом.
ПП “Тирас”, директор — Володимир Тишковський. Підприємство здійснює оптову торгівлю насінням, зерновими, овочевими та квітковими культурами чеської селекції.
ТОВ“Ряснянське”, директор — Сергій Говорун. Колектив підприємства займається виробництвом м’яса свинини, ковбасних виробів. Завдяки високому професіоналізму директора, господарство досягло успіхів у виробництві м’яса свиней. Рівень рентабельності становить 39,2 відсотка.
Вітаємо переможців конкурсу! Бажаємо плідної роботи, розширення ділових відносин, зміцнення іміджу та позицій на ринку України, набуття нового корисного досвіду в роботі!

Интервью
Аграрный союз Украины - это общественная организация, объединяющая сельхозпроизводителей. Преимущественно - «середняков» с земельным банком от 1000 до 3000 га. Она, как и ряд других объединений сельхозпроизводителей, выступила с резкой... Подробнее
Родион Рыбчинский, председатель ассоциации «Мукомолы Украины»
Украинский рынок муки несмотря на негативные тенденции развивается, для продукции отрываются границы новых стран, а предприятия строят и обновляют свои мощности. О жизни мукомолам вопреки проблемам и

1
0