Спецможливості
Новини

УКАБ та виробники м'са набудуть членство в UECBV

28.11.2016
1314
УКАБ та виробники м'са набудуть членство в UECBV фото, ілюстрація
УКАБ спільно з Союзом птахівників України з 1 січня 2017 р. набувають членства у Європейському об’єднанні трейдерів м’яса та м’ясопродуктів UECBV (European Livestock & Meat Trading Union)

Асоціація "Український клуб аграрного бізнесу" спільно з Союзом птахівників України з 1 січня 2017 р. набувають членства у Європейському об’єднанні трейдерів м’яса та м’ясопродуктів UECBV (European Livestock & Meat Trading Union). Про це повідомляє propozitsiya.com з посиланням на інформацію УКАБ.

Набуття членства в UECBV стало логічним продовженням більше ніж річної роботи УКАБ та Союзу птахівників України у європейському напрямку.

"Для нас надзвичайно важливо отримати «голос» у представництві такого поважного європейського об’єднання як UECBV. Це сприятиме поглибленню співпраці з інституціями ЄС, які ухвалюють рішення щодо розширення доступу до ринку європейських країн, налагодженню комунікації між галузевими представниками громадянського суспільства та підвищенню авторитету України в ЄС в цілому", - заявив Алекс Ліссітса, президент Асоціації.

 

Довідка

UECBV – європейська асоціація, яка сприяє розвитку середовища, в якому всі виробники та учасники ринку м’яса та м’ясної продукції та м'ясні компанії можуть задовольнити потреби споживачів і суспільства, ефективно конкуруючи при цьому в інтересах сталого зростання. Постійний секретаріат UECBV, що базується в Брюсселі, підтримує тісні контакти з європейськими та міжнародними інститутами і займає ключову роль в громадських консультаціях з усіх питань, пов'язаних з м'ясною промисловістю Європи та формуванням і функціонуванням ринку м’яса та м’ясопродуктів ЄС. Членами UECBV є 53 асоціації з 24 країн Європейського Союзу, а також Мароко, Норвегії, Сербії, Швейцарії, Туреччини, Японії.

Ключові слова: УКАБ, UECBV

Інтерв'ю
Одним із найвідоміших не лише в Україні, а й у всьому світі центрів пшеничної селекції є Миронівка (Київщина), яку недарма називають пшеничною столицею, батьківщиною української озимої пшениці, адже саме тут працює Миронівський інститут... Подробнее
Михайло Філатов та Ірина Леженіна
Кількість комах-запилювачів скорочується по всій планеті, оскільки руйнуються осередки їхнього проживання — незаймані куточки природи. Критична ситуація посилилася під час воєнних дій на території України. Ми розпитали вчених Державного... Подробнее

1
0