Спецможливості
Новини

Цукровиробникам бракує залізничних вагонів

27.08.2018
918
Цукровиробникам бракує залізничних вагонів фото, ілюстрація

За інформацією цукрових компаній та окремих цукрових заводів, виробникам бракує піввагонів та критих вагонів, які використовуються для перевезення вапнякового каміння та цукру, пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу "Укрцукор".

Така ситуація може негативно відобразитись на початку виробничого сезону, адже цукрові заводи – це підприємства з безперервним циклом виробництва:

«Цукровими заводами для здійснення виробничо-технічної та господарської діяльності використовуються значні обсяги перевезення - понад 2 млн т різноманітних вантажів залізничним транспортом. Це і цукрові буряки, і вугілля, вапняковий камінь, кокс, цукор та інш. Тому, така ситуація викликає занепокоєність, адже це пряма можливість зірвати початок виробничого сезону та зовнішньо-економічні контракти на поставки цукру, як всередині країни, так і за кордон, а це чималі збитки», - коментує керівник аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор» Руслана Бутило.

На сьогодні, більша половина цукрових заводів скаржаться на логістичні труднощі. Найбільш загрозлива ситуація склалася на станціях: Радехів, Хоростків, Козова, Збараж, Шманьківчики, Гнідава, Максимівка Львівської залізниці; Вапнярка Одеської залізниці; Гути та Ланна Південної залізниці, Тетіїв, Яготин, Сквира  Південно-Західної залізниці та інш.

Про те, як позбутись логістичних обмежень росту експорту говоритимемо 30 серпня на першій конференції «Торгівля та Експорт цукру 2018» в рамках панельної дискусії за участі міжнародних трейдерів, представників Мінінфраструктури, Укрзалізниці та виробників цукру.
 

Інтерв'ю
Ма­рек Руж­няк— влас­ник гру­пи ком­паній Agro-Land Group
Аг­рар­на Поль­ща та­кож міцно «при­кипіла» до Ук­раїни, ад­же польські тех­но­логії, техніка, посівний та насіннєвий ма­теріал уже дав­но от­ри­ма­ли схва­лен­ня ук­раїнських сільгоспви­роб­ників і
В українському сільському господарстві, здається, немає більш суперечливої культури, ніж часник. З одного боку, порівняно високі й стабільні ціни та безроздільне панування імпорту на внутрішньому ринку повинні свідчити про високу... Подробнее

1
0