Спецвозможности
Новости

ЗОЛОТА НАГОРОДА

05.06.2008
793
ЗОЛОТА НАГОРОДА фото, иллюстрация

За десять років, які ми були і залишаємося разом, журнал “Пропозиція” став своєрідною візитною карткою вітчизняного виробника сільськогосподарської продукції, надійним путівником для аграріїв у неспокійному морі ринкових відносин. Саме з журналу “Пропозиція” починався видавничий бізнес Компанії “Юнівест Маркетинг”, під егідою якої нині у світ виходять такі відомі щомісячники, як “Огородник”, “Красивая Усадьба”, а також нове видання — “Овощеводство”. Але “Пропозиція” — це перший всеукраїнський журнал з питань агробізнесу, який і донині є реальним лідером на ринку спеціалізованих видань.
Тісна співпраця редакції “Пропозиції” з фахівцями різних наукових установ, провідних наукових та аналітичних центрів,  професійних та громадських організацій дає можливість всебічно та цікаво інформувати українських аграріїв про передовий досвід виробництва якісної сільськогосподарської продукції. Читачі отримуюють інформацію, як кажуть, з перших рук, адже впродовж десяти років діловими партнерами журналу є відомі українські та світові фірми — виробники та дистрибутори сільськогосподарської техніки, засобів захисту рослин та насіння. Сьогодні наша аудиторія досить різноманітна: фермери та представники селянських особистих господарств, підприємці всіх форм власності, агробізнесмени, керівники переробних підприємств та провідних агрогосподарств, представники іноземних фірм і компаній, зернотрейдери, сільськогосподарські інститути та академії, агрономи й зоотехніки, науковці й студенти.
Ми, тобто колектив редакції журналу “Пропозиція”, й надалі будемо професійно та об’єктивно висвітлювати процеси розвитку агропромислового комплексу України, чим активно сприятимемо розбудові незалежної та заможної європейської ДЕРЖАВИ!


До речі. Мета Міжнародного конкурсу “ЗОЛОТІ ТОРГОВІ МАРКИ” — популяризація провідних торгових марок, що мають відмінну якість своєї продукції і послуг, бездоганний імідж, здійснюють благодійну діяльність в інтересах українського суспільства, сприяють підвищенню міжнародного авторитету України та поліпшенню соціально-економічного становища в країні на шляху вступу до Світової Організації Торгівлі.
Міжнародна премія “Бізнес-Олімп” — це корпоративна нагорода, яка свідчить про визначні успіхи підприємства в бізнесі та діяльність, що сприяє соціально-культурному розвитку держави. Скульптурний символ “Бізнес-Олімп” є втіленням надійності, міцної основи і водночас — нестримного прагнення довершеності. Лауреати Міжнародної премії “Бізнес-Олімп” удостоюються також почесного звання “Золота Торгова Марка”. А Почесний диплом Лауреата стверджує перемогу в Міжнародному конкурсі.


 

Интервью
Компания Agrieye появилась только год назад, но уже успела выйти на рынки Перу, Эквадора, Пакистана, Малайзии, США, Норвегии, Кении, Египта. Как говорит основатель и генеральный директор компании AGRIEYE Андрей Севрюков: “Основной мой вид... Подробнее
Как мы уже писали, органическая продукция в целом остается достаточно узкой нишей аграрного рынка. В значительной степени - из-за риска выращивания и сбыта. Однако есть ниши, где органическая продукция уверенно находит сбыт, по крайней... Подробнее

1
0