Спецвозможности
Новости

Завдяки програмі «єРобота» на Львівщині з’явиться ще один сад

24.09.2022
254
Завдяки програмі «єРобота» на Львівщині з’явиться ще один сад фото, иллюстрация

У рамках урядової програми «єРобота» по підтримці сільгоспвиробників у вигляді грантів Львівщина отримала ще одну погоджену заявку на суму 3,5 млн. гривень на створення і розвиток садівництва.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

До попередніх  двох учасників (ТзОВ «Агрофрутіка Бишків» Львівського району, ТзОВ «Органік Захід-Груп» Червоноградського району) долучилось ФГ «Блюберрі Фарм» Яворівського району. Учасники грантової програми вирощуватимуть ягоди, зокрема лохину. Загальна погоджена по трьох заявках сума становить 18,2 млн. гривень, а площа нових насаджень становитиме 53,9 га. 

«Це вже третя погоджена заявка для садівників Львівщини на вирощування лохини. Вирощування цієї культури в області набирає обертів, адже висаджені у поточному році дворічні саджанці лохини починають плодоносити вже наступного року. За рахунок грантової підтримки площі її вирощування в комерційному секторі збільшаться вдвічі. Ми очікуємо насичення вітчизняного ринку якісною ягідною продукцією та розширення експорту», — прокоментувала Тетяна Гетьман, директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Ключевые слова: «єРобота», Львівщина, сади

Интервью
Керівник сектору продажів ГК "БІОНОРМА" Мирослава Мазур
Недавно в Киеве прошла выставка «АгроВесна-2019», в которой взял участие ведущий отечественный производитель биопрепаратов — группа компаний «БИОНОРМА». О масштабах участия в выставке, ее результатах а также о том, что вызвало наибольший... Подробнее
Междунаро́дная фина́нсовая корпора́ция (International Finance Corporation, англ. IFC) — международный финансовый институт, входящий в структуру Всемирного банка. Штаб-квартира организации находится в

1
0