Спецможливості
Новини

Зарубіжні овочеві ринки можна завоювати брендуванням і новинками

01.03.2017
1364
Зарубіжні овочеві ринки можна завоювати брендуванням і новинками фото, ілюстрація
У Європі немає проблем із асортиментом продукції – деякі супермаркети виставляють по 50 позицій одних томатів. Тому, якщо виробник хоче отримувати прибуток від продажів, брендинг – це його "must have"

При просуванні овочевої продукції як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках, варто більше уваги приділяти брендуванню. Бренд – за замовчуванням означає наявність у продукту певної кількості характеристик, які виробник хоче підкреслити. Таку пораду дав керівник компанії  "Енза Заден Україна" Григорій Мороз, пише propozitsiya.com з посиланням на agravery.com.

За його словами, на сьогодні у Європі немає проблем із асортиментом продукції – деякі супермаркети виставляють по 50 позицій одних томатів. Тому, якщо виробник хоче отримувати прибуток від продажів, брендинг – це його "must have".

При цьому  є два види брендингу – особистий бренд компанії (який цінують у США, Франції та Україні), так і розроблений під торгову мережу (популярно у Великобританії та Німеччині). "Так, у Голландії ми вирощуємо сорт томату "Кампарі", який відомий у супермаркетах під брендом "Tasty Tom", що розроблений підприємцями разом із компанією Енза Заден. Його вирощують лише декілька фермерів, один із яких робить це вже 20 років поспіль", - додає Г. Мороз.

Все більшої популярності у супермаркетах набувають різноманітні овочеві та фруктові мікси – при цьому їх можна купити як готовими, так і робити це у магазинах, набираючи з асортименту позицій.  Справжнім бестселером продажів є маленькі різнокольорові перці –  іспанські виробники активно просувають їх на європейські полиці.

Дуже цінують оригінальність і у США – новинка у тамтешніх магазинах це звичайний  порізаний корнішон, підсолений заправлений оцтом і іншими приправами. Він запакований у спеціальні пластикові  банки, тож його достатньо залити водою і уже наступного ранку можна куштувати мариновані огірки. Враховуючи все вище наведене, хочеться порадити використовувати лише якісний насіннєвий матеріал, експериментувати, не боятись нових продуктів,  дотримуватись традицій, що надасть  можливість отримувати високі врожаї та примножувати статки підприємців.

Інтерв'ю
Гу­с­та­во Джан­кей­ра, пре­зи­дент Бра­зильсь­ко­го сільсько­го­с­по­дарсь­ко­го то­ва­ри­ст­ва
Один із факторів успіху аг­росек­то­ру Бразилії — агра­ні роз­пи­ски. Детальніше про їх впровадження роз­повідає пре­зи­дент Бра­зильсь­ко­го сільсько­го­с­по­дарсь­ко­го то­ва­ри­ст­ва Гу­с­та­во
Минулої осені сайт «Пропозиція» побував у гостях у кооператорів Дніпровської області. Чималу допомогу в становленні кооперативів, а згодом – кооперативних об’єднань, надала Кооперативна академія, що працює в м. Дніпро. Її очолює Софія... Подробнее

1
0